"وب سایت کاپ"، با خط مشی رسانه ­ای خبری_تحلیلی و تلاش مجموعه ای از خبرنگاران و فعالان با تجربه و کارآمد حوزه ورزش فعالیت خود را از تابستان 1393 آغاز کرده است.

 

مجموعه خبری کاپ تلاش می­ کند در زمینه های مختلف ورزشی محتوای صحیح، جذاب و مورد علاقه کاربران را در زودترین هنگام ممکن تولید و در اختیار ایشان قرار دهد. علاوه بر مصاحبه ها و خبرهای مربوط به مسابقات داخلی و خارجی، تلاش بر این است که بخش­های جذاب دیگری نیز محتوای ورزشی جامع و روزآمدی را در اختیار علاقه­ مندان حوزه ­ی ورزش قرار دهد. مهم­ترین این بخش­ها به صورت زیر هستند:

 
* ویدیو کاپ: فیلم­های اتفاقات و حواشی ورزش ایران ؛ کلیه این ویدیوها توسط خبرنگاران و تصویربرداران کاپ در سرتاسر ایران تهیه می شود.

* پیشخوان مطبوعات داخلی و خارجی :هرچند بسیاری از سایت های کشورمان صفحه اول مطبوعات داخلی را در صفحات خود قرار می دهند، اما کاپ همواره نگاهی ویژه به روزنامه های مطرح خارجی نیز دارد.

* گالری تصاویر: تمامی تصاویر موجود در این بخش تولید شده توسط عکاسان کاپ است.

* استودیو کاپ: نقد و بررسی مسابقات داخلی و خارجی با حضور کارشناسان ورزشی در استودیو اختصاصی کاپ

* ویدیوهای کاربران: ارسال ویدیوهای ورزشی توسط کاربران کاپ

* نتایج زنده:اعلام نتایج لیگ های مختلف به صورت زنده

* نوستالژی: مجموع عکس ها و فیلم های قدیمی با توجه به اتفاقات رخ داده در ورزش ایران و جهان

* پادکست کاپ: مصاحبه ها و اخبار سایت در قالب فایل های صوتی

هرچند که تاکنون تمرکز این وب سایت بر ورزش­هایی همچون فوتبال و والیبال، کشتی و بسکتبال بوده است، بی­ تردید، توسعه ­ی فعالیت­ها به منظور تلاش برای جلب رضایت کاربران و تامین محتوای به روز و جامع درتمامی حوزه های ورزشی در دستور کار این پایگاه خبری قرار دارد.