دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۴:۱۱:۰۸ ۱۳۹۵/۰۱/۲۰
سایز متن:
+ -

 مربی تیم نفت گفت:از توانایی های پدیده آگاه هستیم.

به گزارش کاپ، محمد خرمگاه در نشست خبری پیش از مسابقه مقابل پدیده اظهار داشت: لازم است یک بار دیگر بابت مرحوم دارستانی تسلیت بگویم. امروز چهلمین روز درگذشت این همکار عزیزمان بود و ما در بهشت زهرا بودیم که سبب شد دیر به نشست برسم. درباره بازی باید بگویم که پدیده از نظر فنی تیم بسیار قابلی است. از توانایی های فنی این تیم کاملا آگاه هستیم و آنها تیم بسیار خوبی هستند که می توانند یکی از بهترین تیم های لیگ باشند.

 وی ادامه داد: ما به دنبال این هستیم که شرایط خود را بهبود بخشیم. همین الان که من خدمت شما آمده ام بچه ها نمی دانستند که هتل بروند یا خیر. در هرحال شرایط ما خیلی سخت است و روزهای سختی را پشت سر می گذاریم. من خودم هم نمی دانم که بچه ها هتل می روند یا خیر؟ ما تنها داریم بچه ها را از نظر روحی و روانی آماده می کنیم تا در تمرین حضور یابند. منصوریان پیغامی فرستاد و گفت که حتما بعد از بازی چیزهایی را خواهد گفت که تا حالا نگفته است. این شرایط ما را به حالت خفگی و مرگ رسانده است و الان شرایط اینقدر سخت شده است که از دو ساعت و نیم قبل از تمرین باید تلاش کنیم تا بچه ها را مجاب به تمرین سازیم. 

مربی نفت خاطرنشان کرد: کادر فنی در این مدت تلاش زیادی کرده که بچه ها را از نظر روحی برای تمرین آماده سازند. 

  

خرمگاه درباره اینکه باشگاه چهار ماشین در اختیار کادر فنی گذاشت تا بفروشند و پول آن را به بازیکنان بدهند، اذعان داشت: ما اصلا دنبال این نیستیم که چه کسی می خواهد چکار کند ما دنبال این هستیم که مشکلات خود را حل کنیم و می گوییم باید چاره ای اندیشیده شود که مشکلات برطرف شود. در حال حاضر زندگی روزمره هم برای بازیکنان سخت شده است. ما فوتبالی هستیم و باید مشکلات به گوش مسوولان برسانیم تا آنها مسایل را به گوش جوادی و دیگر مسوولان شرکت نفت برسانند.

وی در پاسخ به سوال کاپ، درباره صحبت جوادی،مدیرعامل شرکت ملی نفت که وزارت نفت دوست ندارد تیم داری کند بیان داشت: ما فقط می خواهیم از این بلاتکلیفی در بیاییم و  هرکاری که می کنند زودتر انجام شود. جوادی خودش با صحبتش جواب خودش را داده است. اگر خودش گفته که فوتبالی نیست پس چرا به عنوان مسوول مستقیم این پست را قبول کرده است. وی معتقد است که ما برآیندی نداشته ایم. اما ما در جام باشگاه های آسیا به جمع 8 تیم برتر رسیدیم و جام و جام حذفی را در روز آخر از دست دادیم.

خرمگاه در این رابطه که آیا با خرید باشگاه توسط حسین هدایتی موافق هست یا خیر، خاطرنشان کرد: چرا راضی نباشیم؟  او فوتبالی است و درد فوتبالی ها را بهتر می داند.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.