دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۱:۲۳:۴۸ ۱۳۹۵/۰۸/۱۸
سایز متن:
+ -

سایت شاتل لند برای کاربران خود، باز هم بسته های هیجان انگیز دیگری در نظر گرفته است.

در جشنواره جذاب بسته یک ماهه اشتراک نماوا + ترافیک نامحدود شاتل لند می توانید تنها با پرداخت 15 هزار تومان به جای 30 هزار تومان علاوه بر استفاده نامحدود از خدمات ویژه ی سایت شاتل لند و وب سایت های زیر مجموعه آن با ترافیک نامحدود، در سایت نماوا نیز به صورت رایگان به مدت یک ماه مشترک شوید.

همچنین دومین بسته ارائه شده در این جشنواره بسته "ترافیک نامحدود شاتل لند" به ارزش واقعی 20 هزار تومان و با قیمت 10 هزار تومان ارایه می‌شود که با خرید این بسته ترافیک مصرفی مجموعه وب سایت های شاتل لند، نماوا، تک شات و کاپ به مدت یک ماه رایگان محاسبه می گردد.

با خرید بسته های فوق می توانید در طی مدت زمان تعیین شده از سایت کاپ با ترافیک رایگان بهره مند شوید. ویدیوهای جذاب از رقابت های ورزشی را تماشا کنید، آخرین خبرهای فوتبال ایران و جهان را دنبال نمایید، به پادکست های جالب ورزشی گوش فرا دهید و از تازه ترین تصاویر مسابقات ورزشی استفاده نمایید.

کاربران گرامی می توانند از تاریخ 1 دی تا 30 بهمن 1395 با شرکت در جشنواره زمستانی شاتل لند و خرید بسته ها از سایت مای شاتل از تخفیف پنجاه درصدی استفاده نمایند.

به محض پرداخت، به مدت یک ماه بسته ی مورد نظر فعال خواهد بود. برای استفاده از خدمات یاد شده کافی است با مراجعه به وبسایت https://my.shatel.ir بسته مورد نظر خود را خریداری نمایید.

 


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.