دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۷:۳۰:۰۸ ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
سایز متن:
+ -

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: امیدوارم پنجره تابستانی نقل و انتقالات باز شود تا نفسی راحت بکشیم. 

به گزارش کاپ، شکست روز گذشته تراکتورسازی تبریز برابر سپاهان اصفهان آنها را برای رسیدن به نایب قهرمانی لیگ برتر به دردسر انداخت. آنها که روز گذشته با ترکیبی از جوان ها و باتجربه ها به نقش جهان رفته بودند حالا تنها روی یک نام متمرکز هسنتد و آن هم نفت تهران است.

شاگردان امیر قلعه نویی برای پایان دادن به پرونده 96-95 خود باید دو دیدار با تیم نفت داشته باشند.

امیر قلعه نویی پیرامون مسایل اخیر تراکتورسازی و همچنین دیدار با نفت تهران در گفت وگویی با خبرنگار کاپ، شرکت کرده که متن آن را در زیر می خوانید:

در اصفهان دعا کردم

به فوتبال اصفهان تبریک می گویم. دیروز وقتی فضای استادیوم و رفتار زیبای طرفداران سپاهان را دیدم خداراشکر کردم. آنها هم تراکتورسازی را تشویق کردند و هم به بنده لطف داشتند. دیروز دعا کردم که روزی برسد همه شهرهای ما اینگونه باشند. دیدن آن چمن و آن مدل استادیوم لذت بخش بود.

بچگانه گل خوردیم

پنالتی به اشتباه گرفته شد

در بازی دیروز مهدی شریفی سه موقعیت تک به تک را از دست داد اما من از او دلخور نیستم و اتفاقابه خاطر تلاشی که انجام داد از او تشکر می کنم. ما عکسی را در اختیار داریم که نشان می دهد در صحنه پنالتی سپاهان خطا بیرون محوطه جریمه بوده و داور به اشتباه پنالتی گرفته است. این اشتباهات هم به ما ضربه زده است.

به کرانچار تبریک می گویم

سرعت بازی بسیار خوب بود و کیفیت بالای چمن سبب شده بود تا دو تیم فوتبال زیبایی را به نمایش بگذارند. به آقای کرانچار تبریک می گویم این برد مبارکشان باشد. تیم خوبی دارند هرچند تشکر ویژه من باید از بازیکنان خودم باشد.آنها غیرت را معنا کردند. بازیکنی مثل محمد ایرانپوریان 5 جلسه با ما تمرین نکرده و درد داشته است اما به خاطر مردم آذربایجان با آن شرایط برای تیم ما بازی کرد.

کارمان سخت است

سه امتیازی که دیروز از دست دادیم برای ما دشواری هایی را ایجاد می کند اما ما برای رسیدن نایب قهرمانی تلاش مان را خواهیم کرد و لحظه ای کوتاه نخواهیم آمد.

بازیکنان ما اعتصاب نکردند

دو بحث داریم. یکی بحث بازیکنان است که مشکلات زیادی دارند و آنها هم درگیر مسایل مالی هستند اما هیچوقت این مسایل را با موضوعات فنی مرتبط نکردند و به عشق پرشورها تمرکز خودشان را روی کارشان گذاشتند. دیگری هم به محرومان و مصدومان ما برمی گردد. شما می پرسید که چرا بازیکنان ما مثل بازیکنان پرسپولیس اعتصاب نکرده اند.باید بگویم صبوری این بچه ها و اینکه با تمام فشارها فکر اعتصاب به سرشان نرسیده فقط یک علت دارد و آن هم مردم آذربایجان است. بازیکنی مثل خالد شفیعی که مراسم عروسی اش را در پیش دارد با آنکه به پول نیاز دارد اما ذره ای از انرژی اش را کم نمی کند. اینها ارزش است.

آجورلو هم آستانه تحملی دارد

ماه هاست که با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنیم اما سعی مان بر این بوده که این مشکلات از خانواده بیرون نرود.آقای آجورلو در شرایط سختی به سر می برد. او هم آستانه تحملی دارد. الان جدا از بحث تمدید قرارداد بازیکنان مطالبات این فصل آنها هم مطرح است اما اینکه چه سرنوشتی در انتظار باشگاه برای فصل گذشته است را من از آن بی اطلاع هستم  و باید از مسوولان بپرسید. همه تمرکز من روی این دو بازی است.

به خاطر مردم ناراحت هستم

تمام فکرم این است که این دو هفته تمام شود و ما بتوانیم فصل را به خوبی به پایان برسانیم. نگرانی هایی که شما می گویید و مردم هم دارند برای من هم دغدغه شده است. وقتی مردم را می بینم ناراحت می شوم. امیدوارم پنجره تابستانی نقل و انتقالات باز شود تا نفسی راحت بکشیم.

ادینیو با من حرفی نزده است

نمی دانم ادینیو در مصاحبه های خود چه صحبت هایی کرده است؟ با من درباره رفتن از ایران حرفی نزده اما جا دارد بگویم او جدا از حرفه ای بودن یک جنتلمن واقعی  است. بازیکنی است که در کنار رفتارهای حرفه ای احساسات شرقی دارد. این فصل گرچه در آن فرم مطلوب نبود اما من این مساله را طبیعی می دانم و همه بازیکنان دنیا دوران افت دارند.

به دو بازی آینده یک نگاه داریم

اینکه عده ای فکر کنند ما فقط به پیروزی برابر نفت در فینال جام حذفی فکر می کنیم اشتباه است. ما به هر دو بازی یک نگاه داریم.نفت تیم بزرگی است و کادر فنی خوبی دارد. آنها هم مشکلات زیادی داشته اند اما تحت هر شرایطی حریفی دشوار به حساب می آیند. ما می خواهیم با دو برد برابر این تیم دل هواداران مان را شاد کنیم.

حتی یک پیشنهاد هم ندارم

این روزها عده ای کارشان شده شایعه ساختن درباره من اما همین جا اعلام می کنم نه تنها با  جایی مذاکره نکرده ام بلکه حتی یک پیشنهاد هم ندارم؛ چه با واسطه چه بی واسطه.

از همه بازیکنان خواستم مصاحبه نکنند

اینکه فقط از سعید آقایی خواسته باشم صحبت نکند درست نیست. من از همه بازیکنانم خواستم کمتر مصاحبه کنند تا کسی نتواند برایشان حاشیه درست کند.

خالد به شدت ناراحت بود

چند روز قبل خالد شفیعی نزد من آمد و دیدم که چقدر ناراحت و عصبانی است. او می گفت عده ای می خواهند با خبرسازی درباره من تمرکزم را برهم بزنند. ناراحت بود که نوشته اند با پیکان قرارداد بسته است. ماموریت یک عده در این روزها این شده که خبرسازی  کنند و تمرکز ما را برهم بزنند. یک روز من امیر قلعه نویی را سیبل می کنند و روز دیگر بازیکنانم را. به بچه ها هم گفته ام که باید حواس شان جمع باشد چون عده ای برای مان نقشه کشیده اند.

تراکتور مثل سپاهان می شود

بحث واگذاری مالکیت باشگاه جدی است و آقای آجورلو با جدیت به دنبال این مساله است و می خواهد تراکتورسازی را هم به شرایطی شبیه باشگاه سپاهان برساند تا آینده این مجموعه تامین شود.

به ماندن و رفتن فکر نمی کنم

اینکه وضعیت نقل و انتقالات باشگاه و پنجره تابستانی چه شود دغدغه بزرگ من هم هست اما الان به این مساله که خودم می مانم یا می روم لحظه فکر نمی کنم. الان فقط به دو بازی پیش رو فکر می کنم تا بعد از آن ببینیم چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

 

 


همچنین بخوانید
۱۳ دیدگاه
 • تراختور کبیر پاسخ

  بنگر نوری ادینیو حدود 4 میلیارد قرارداد این سه بازیکن هست ایا بجای اینا ما نمیتوانستیم با این پولها بازیکنانی بگیریم که در خدمت تیم باشند؟ ادینیو اگر قرار بود وینگر باشه چرا خریداری شد؟ اینقدر در پست های نا مربوط ادینیو بازی کرد تا مصدوم شد. در خرید برخی بازیکنان قلعه نویی اشتباه کرده خودشم اعتراف میکنه ولی الان فایده ای نداره. اگر بجای اینا با این پولها بازیکنان مناسبی میگرفتیم حتی با محرومیت هم کار زیاد سختی نداشتیم

 • تراختور افسانه ای پاسخ

  چرتپولیس منفور و تبانی و مافیایی با اون جام سفارشی و اهدایی پول نداره پول بازیکنان فعلی اش رو بده میاد بازیکنان سایر تیمهارو هوایی میکنه.

 • تیراختور پاسخ

  کار این کیسه کش های خیانت کار هست ... اتیش انداختن به تیم پرسپولیس و تیراختور

 • کمال پاسخ

  مگه قرار نبود هر بازیکنی کارت زرد غیر فنی گرفت 50میلیون جریمه بشه؟ به کارت زردهای نوری دقت کنید یک کارت زرد فنی هم نگرفته همش کارت زرد غیر فنی و اینجوری دست تیم در بازی با سپاهان خالی میمونه. دم ایرانپوریان واقعا گرم سرتاپای چنین بازیکنی و باید طلا گرفت.

 • تراختور کبیر و دیگر هیچ پاسخ

  اینو هم به بازیکنان یاداوری کن که فکر نکنند لیگ تمام شده راحت در بازی با نفت کارت بگیرن. اگر کارت قرمز بگیرن منتقل میشه به فینال حذفی پس بازیکنان حواسشون باشه.

 • تراختور کبیر و دیگر هیچ پاسخ

  هیچی تیمی تراختور کبیر نمیشه. خیلی ها هوایی شدن ولی بعد عینه ...... پشیمان شده اند. بازیکنانی مثل کیانی و ایرانپوریان و ابراهیمی و....... تراکتوری های واقعی هستند و انشالله در آینده بعد از خداحافظی با پیراهن مقدس تراختور کبیر بعنوان کمک مربی و سرمربی در کنار تیم خواهند بود.

 • فرهاد مرندی پاسخ

  قلعه نویی از فحاشی های زردکی ها به تراختور و داور بازی تشکر میکنه؟ اینکه قلعه نویی تشویق شده دلیل نمیشه که اونا بافرهنگ باشند

 • فرهاد مرندی پاسخ

  فینال حذفی یا در استادیوم یادگار تبریز یا استادیوم آزادی. وضعیت زمین خرمشهر خیلی خرابهههههه چقدر بگیم؟؟؟؟ اونجا شرایط برگزاری بازی و نداره

 • عشقیم تراختور پاسخ

  همه تمرکز تیم باید رو دو بازی پیش رو با نفت باشه و به هیچ چیز دیگر اهمیت ندهند. ما اگر میخواهیم نائب قهرمان بشیم حتما باید نفت و ببریم چون تفاضل گل اسدقلال از ما بهتره.اسدقلال کار راحتی مقابل سپاهان نداره. در هر حال مهمترین چیز فینال حذفی هست. با دوبرد مقابل نفت هم نائب قهرمان میشیم و هم قهرمان حذفی. شکر خدا محرومی برای این بازی نداریم.

 • تراختـــور پاسخ

  ادینیو که بنده خدا در پست اصلی خودش اصلا بازی نکرد ادینیو اومده بود آقای گل بشه خودش ابتدای فصل گفت میخواهد دو سال در تراختور بازی کنه و بعد خداحافظی کنه. اگر قلعه نویی میخواست حاتمی و مهاجم نوک بزاره نباید ادینیو رو میگرفت. در ضمن قلعه نویی از همه تشکر کرد الا هوادارن تراختور که در اصفهان از تیم حمایت میکردند و شهریار عباس زاده که طی یه حرکت نمادین پیاده به اصفهان رفته بود. تازه تماشاگران سپاهان در طول بازی داشتن فحاشی میکردن اونم در شرایطی که تیمشون برده بود! اگر باخته بود چیکار میکردند!

  lvlilad پاسخ

  باباهمش میگین ادینهو!!!!!این از همون اول فصل نباید گرفته میشد اصلا نمیتونه بدوه اینو با نانگ مقایسه کنین که چطور جنگنده دوندگی داره شما چون فکر میکنین قبلا ادینهو خوب بود پس حتما الن هم خوبه!!!!!!!!!!اصلا خریدش اشتباه بود.همین حاتمی که بهش اعتراض میکنین ببینین چند تا گل حساس زد.نکنه اون گلی که دقیقه 93 به ذوب زد توی حذفی رو ادینهو میزد؟!!!!!!!!!!

 • رسول پاسخ

  سپاهان در حد تراختور کبیر نیست فقط پول فولاد مبارکه رو میگیره و خرج میکنه. تراختور کبیر باید تبدیل بشه به یکی از غول های اصلی آسیا. تراختور همه چیز داره فقط باید سهامداران و حامی مالی قوی داشته باشه تا به خوبی تیم و از نظر مالی ساپورت کنه. الان در حال حاضر مهمترین مسئله اینه سهامدارن فعلی(تعاونی بسیج) بودجه مناسب در اختیار باشگاه قرارد بده تا پرونده های خارجی جمع بشه و شروع کنند به تمدید قرارداد بازیکنان تیم.

 • امید تی تی پاسخ

  درسته اول بازی تراختور و تشویق کردند ولی حین بازی علیه تراختور شعار میدادند علیه داوری هم فحاشی کردند! حالا چون قلعه نویی و چند نفر تشویق کردند دلیل نمیشه همه چیز و بپوشونیم!

دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.