دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۸:۳۴:۴۳ ۱۳۹۳/۰۸/۲۸
سایز متن:
+ -

مدیر پروژه مستند داستانی " من ناصر حجازی هستم"به اظهارات اخیر بهرام افشارزاده واکنش نشان داد.

به گزارش کاپ،امیر رفیعی در توضیح پیرامون اظهارات مدیرعامل باشگاه استقلال عنوان کرد:

1.بر طبق یکی از توافقات صورت گرفته میان اینجانب و سعید رمضانی با شورای داوری انجمن صنفی موسسات و شرکتهای فیلمسازی , انجام مکاتبات اداری مربوط به فیلم در اختیار اینجانب است . لذا نامه ارسالی به باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال در این راستا بوده و اعضای محترم خانواده ناصر حجازی نقشی در آن نداشته اند .

2.همانطور که در مصاحبه روز گذشته اینجانب بر آن تاکید ویژه ای شد , ارسال نامه فقط با این قصد صورت گرفت که عملکرد مدیریت فعلی باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ایران را در قبال نام بزرگ و مردمی ناصر حجازی ببینیم که برای پرداخت به دیگران، بودجه میلیاردی دارد اما حتی تشویق نام ناصر حجازی نیز بر روی سکوها توسط نیروهای داخلی آنجا ممنوع است وگرنه تولید فیلم مستند داستانی " من ناصر حجازی هستم ... " که آقای افشارزاده از آن با عنوان پرو‍‍ژه های "اینچنینی " یاد کرده است که بایستی به ایشان یادآوری کنم که کار پیرامون ناصر حجازی ، پروژه ی " اینچنینی " نیست ، تا بدین لحظه با سرمایه شخصی فردی که از دوستداران ناصر حجازی است , ساخته شده که نام وی در کنار دیگر عوامل تولید و ساخت مستند بزودی اعلام خواهد شد . ضمن آنکه هزینه ادامه ساخت فیلم نیز تامین گشته و هیچ گونه نیازی به حمایت ارگانهای دولتی و خصوصی از جمله : باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ایران در این ارتباط نبوده و نیست.
3.اینجانب بر طبق ابلاغ مدیر عامل فعلی باشگاه استقلال ایران , عضو کمیته فرهنگی آنجا بوده و تاکنون نامه ای مبنی بر ابطال ابلاغ بدست اینجانب نرسیده است و ارسال نامه در راستای فیلم به جهت موارد ذکر شده بوده است .پیرامون صحبتهای مدیرعامل فعلی باشگاه استقلال مبنی بر کنار گذاشته شدن اینجانب از مجموعه , بایستی به اطلاع ایشان یادآوری کنم که شخصا با نامه ای که ثبت دبیرخانه است و کپی آن را در اختیار دارم , از ایشان خواسته ام تا تکلیف کاری من را مشخص کند زیرا در مجموعه ای که مدیر عاملش اختیاری از خود ندارد و از آگاه بودن نسبت به ساده ترین مباحث مدیریتی از جمله : گواهینامه های بین المللی به دور است , گواهینامه هایی که باشگاه برای پیاده سازی آنها هزینه کرده اما هم اینک در صندوق عقب ماشین شخصی ام خاک می خورد و برغم تاکید بر مشخص نمودن وضعیت آنها تا کنون توجهی به آن نشده است , بی تردید کار کردن آسان نخواهد بود .در صورت لزوم نامه ثبت شده در باشگاه را منتشر خواهم کرد.
4.مدیرعامل باشگاه استقلال از مشکلات کمپ گفته اند که البته منظورشان مرغوبکار بوده است !. صراحتا این موارد را اعلام کنند تا اینجانب نیز از آنها آگاه شوم . اینکه مجموعه از حالت پارکینگ اتوموبیلهای اسقاطی خارج شود یا درآمدی بیشتر از سالهای قبل بدست آورد یا از جیب اینجانب خرج آنجا گردد که کماکان بابت آن از باشگاه طلب دارم , بایستی هم با دانش مدیریتی که ایشان دارد , مشکل محسوب گردد!.
5.مدیرعامل باشگاه استقلال پیرامون صحبتهای اینجانب از خط و خطوطی صحبت کرده است که توسط دیگران سازماندهی شده است . بایستی به اطلاع ایشان برسانم که با داشتن یک مدرک تحصیلی لیسانس و یک مدرک تحصیلی فوق لیسانس از داخل کشور و یک مدرک کارشناسی از کشور کانادا ، نیازی به خط و خطوط هیچ احدی ندارم و حقایق را بی توجه به منافع شخصی بیان نمودم ، ضمن آنکه دیگران آنقدر بزرگ هستند که در صورت لزوم برای گفتن هر مطلبی ، خودشان آن را عنوان کنند . اینجانب فردی دهن بین نیستم که صحبتهایم بر پایه حرفهای اطرافیان باشد!
6.سایت فیلم مستند داستانی" من ناصر حجازی هستم ... " که از لازمه های تبلیغاتی یک فیلم است , تنها مرجع رسمی پوشش اخبار مستند بوده و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است .
7. کلیه افرادی که قبل تر قصد ساخت فیلم مستند ناصر حجازی را داشتند از جمله : آقایان حسن فتحی , مرتضی رزاق کریمی و ... برآورد هزینه ای بیش از 400 میلیون تومان برای آن ارائه کرده بودند که فیلم مستند داستانی " من ناصر حجازی هستم ... " با هزینه کمتر از آن ساخته می گردد و دستمزدهای پرداختی شامل : تهیه کننده , کارگردان , گروه فیلمبرداری , گروه تصویر برداری , تدوین , موسیقی و ... است .
8.بی تردید دیدگاه اینجانب نیز بر همین اصل استوار بوده است که سوء استفاده از نام بزرگ ناصر حجازی بخصوص از بعد مالی و بعد از درگذشت ایشان , بی تردید عملی زشت و کثیف است .از این رو بر طبق توافقات صورت گرفته میان اینجانب و نماینده خانواده ناصر حجازی , بخشی از سود حاصله ی فیلم مستند داستانی " من ناصر حجازی هستم ... " صرف امور انسان دوستانه خواهد شد که در کنار آن بازگشت سرمایه تولید و ساخت فیلم نیز اهمیت دارد , فیلمی که به قصد بررسی علل محبوبیت ناصر حجازی در حال ساخت است, محبوبیتی که برگرفته از : پایبندی به تعهد , صداقت , صراحت کلام و ... است .
9.در پایان توصیه می کنم برخی از افراد در بعضی از منابع خبری جهت جذب مخاطب بجای بخل , کینه , حسد وغرض ورزیهای شخصی ، کمی دانش خود را ارتقاء دهند تا با رقابتی سالم ، مردم با جان و دل اخبارشان را پیگیری کنند که آنها بر همه چیز واقفند و برای افرادی ارزش قائل هستند که مرد عمل باشند نه مرد شعارو دروغ .


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.