دسته بندی: فوتبال اروپا تاریخ: ۰۹:۵۶:۲۸ ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
سایز متن:
+ -

بارسلونا در بازی با یوونتوس به دنبال یک معجزه مجدد است.

 به گزارش کاپ، خیلی‌ها اعتقاد دارند یوونتوس، پاری‌سن‌ژرمن نیست که برتری فاحش بازی رفت را از دست بدهد اما همان خیلی‌ها فراموش کرده‌اند، بارسا صرفنظر از نام هر حریفی در زمین خودش قادر به ممکن کردن ناممکن‌ترین اتفاقات است! 

بازی ساعت 23:15 امشب بین بارسلونای میزبان و یوونتوس در دور برگشت مرحله یک‌چهارم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا برای هر 2 تیمی زمانی برای فراموشی برتری 3 بر صفر یووه در بازی رفت به وجود می‌آورد؛ یکی به قصد جبران و دیگری برای جلوگیری از وا دادن بازی!

 راه صعود 

بارسلونا در گروه سلتیک، مونشن‌گلادباخ و منچسترسیتی به عنوان تیم اول صعود کرد و پس از شکست 4 بر صفر در خانه پاری‌سن‌ژرمن در بازی برگشت یک معجزه بزرگ رقم زد و با برتری 6 بر یک بنا بر عادت مألوف به جمع 8 تیم برتر لیگ قهرمانان اروپا رسید. یووه در گروه هشتم مشکلی برای بالاتر ایستادن نسبت به سویا، لیون و دیناموزاگرب نداشت و در مرحله قبل هم 3 بر صفر پورتوی کاسیاس را حذف کرد.

 غایبان بازی 

رافینیا و ویدال کماکان دور از ترکیب بارسا هستند و معلوم نیست توران، ماسکرانو و متیو توان همراهی میزبان را داشته باشند.معضل اصلی یوونتوس، احتمال بازی نکردن دیبالای مصدوم است؛ هر چند او در آخرین تمرین کامل حضور یافت و به نظر مشکلی ندارد.

 رویارویی‌های قبلی 

3 پیروزی سهم هر 2 تیم از 8 رویارویی قبلی بوده  و 2 بازی هم با تساوی خاتمه یافته است. 

نکات خاص 

یوونتوس در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا هرگز برتری 3 بر صفر بازی رفت را از دست نداده است.

بورن کوئپرس هلندی به کمک هموطنانش، قضاوت بازی را به عهده دارند.

بارسلونا در صورت صعود به اولین تیم باشگاهی تاریخ اروپا تبدیل می‌شود که در 2 مرحله حذفی متوالی یک فصل، شکست با اختلاف بیش از 2 گل در بازی رفت را جبران می‌کند.

 ترکیب احتمالی

 بارسلونا: تراشتگن، ماسکرانو، پیکه، اومتیتی، راکیتیچ، بوسکتس، اینیستا، روبرتو، سوارس، مسی، نیمار

یوونتوس: بوفون، آلوس، کیلینی، ساندرو، بونوچی، پیانیچ، کوادرادو، دیبالا، ماندزوکیچ، ایگواین، خدیرا


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.