دسته بندی: والیبال تاریخ: ۱۷:۱۶:۱۳ ۱۳۹۵/۱۲/۲۴
سایز متن:
+ -

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال باشگاه شهرداری ارومیه را ملزم به پرداخت الباقی قرارداد سال ۹۴ بازیکنان و کادر فنی تیم لیگ برتری این باشگاه کرد.

به گزارش کاپ، جلسه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال در تاریخ ۲۳ اسفندماه به صورت فوق العاده برای اتخاذ تصمیم درخصوص درخواست برخی از اعضای تیم والیبال شهرداری ارومیه در لیگ برتر سال ۱۳۹۴ مبنی بردریافت نکردن الباقی مبالغ قرادادشان تشکیل شد.

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال تاکنون دو نشست در تاریخ‌های ۱۵ شهریورماه و ۲۶ مهرماه سال جاری برای این موضوع برگزار کرده بود و در نشست دوم مدیر باشگاه شهرداری ارومیه کاهش درآمد شهرداری را از دلائل مهم پرداخت نکردن مبالغ قرارداد بازیکنان اعلام و درخواست مهلت برای تسویه حساب کرد.
نظر به این که با اعطای مهلت کافی به باشگاه شهرداری ارومیه تاکنون این باشگاه با بازیکنان و کادر فنی تیم لیگ برتری سال ۹۴ تسویه حساب نکرده است، کمیته انضباطی با اعلام ختم رسیدگی رای زیر را صادر کرد:
« حامد تاروردی، پوریا فیاضی، رحمان محمدی‌راد، رضا زینال‌زاده، جهانگیر سیدعباسی و وحید سیدعباسی بازیکنان و مربیان تیم والیبال شهرداری ارومیه که در لیگ برتر والیبال سال ۱۳۹۴ حضور داشته‌اند با تقدیم رونوشت قرارداد خود با باشگاه شهرداری ارومیه ادعا کرده‌اند مبالغی از قرارداد سال ۱۳۹۴ با باشگاه را طلبکارهستند که این موضوع مورد تایید مدیرعامل باشگاه قرار گرفته است. از سوی دیگر در جواب نامه ارسالی شماره ۱۸۹۷۲/۲۷۵ مورخ ۱۷ اسفندماه ۹۵ فدراسیون والیبال تاکنون پاسخی واصل نشده است. بنابراین مطابق مقررات موضوعه به ویژه ماده ۸ آیین‌نامه سازمان لیگ که باشگاه‌ها را مکلف کرده پس از اتمام لیگ نسبت به تسویه حساب با بازیکنان اقدام کنند و عموم آیه شریفه "اوفوا بالعقود" و مبحث لزوم ایفای تعهدات مطابق نصوص قانونی، باشگاه شهرداری ارومیه ملزم به پرداخت الباقی مبالغ قرارداد بازیکنان و ارسال رونوشت تسویه حساب با بازیکنان به فدراسیون والیبال شد.»


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.