دسته بندی: والیبال تاریخ: ۱۵:۵۲:۵۶ ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
سایز متن:
+ -

تیم ملی والیبال مردان ایران برای حضور شایسته در لیگ جهانی در سه کشور مونته نگرو، اسلوونی و لهستان اردوی برون مرزی دایر می کند و پنج دیدار تدارکاتی در این کشورها برگزار می کند.
به گزارش کاپ، دور مقدماتی سطح یک لیگ جهانی سال 2017 از 12 تا 28 خردادماه با حضور 12 تیم صربستان، برزیل، فرنسه، ایتالیا، لهستان، امریکا، روسیه، ایران، بلژیک، آرژانتین، بلغارستان و کانادا در گروه های متفاوت و در سه هفته برگزار می شود.
تیم ملی والیبال ایران تمرینات آماده سازی خود را از 19 فروردین ماه در تهران آغاز کرده است که این تمرینات از 17 اردیبهشت ماه به شکل اردوی برون مرزی پیگیری خواهد شد.
بر این اساس تیم ملی والیبال ایران اردوی نخست خود را از 17 تا 22 اردیبهشت ماه در شهر «پودگوریتسا» پایتخت مونته نگرو برگزار خواهد کرد که در این مدت علاوه بر پیگیری تمرینات بدنسازی و توپی دو مسابقه دوستانه با تیم ملی والیبال مونته نگرو برگزار خواهد کرد.
همچنین ملی پوشان ایران از 22 تا 28 اردیبهشت ماه در شهر «لیوبلیانا» مرکز کشور اسلوونی اردو می زنند و در این مدت نیز دو مسابقه تدارکاتی و دوستانه با تیم ملی مردان اسلوونی برگزار خواهند کرد.
پنجمین و آخرین دیدار تدارکاتی و دوستانه تیم ملی والیبال ایران قبل از شروع لیگ جهانی در کشور لهستان برگزار می شود. این مسابقه در شهر «کاتوویچ» لهستان و به مناسبت خداحافظی یکی از ملی پوشان والیبال این کشور برگزار می شود.
به همین دلیل تیم ملی والیبال ایران از 28 اردیبهشت ماه تا یکم خردادماه در اردوی برون مرزی لهستان خواهد بود. سپس ملی پوشان راهی تهران می شوند تا تمرینات خود را از دوم تا نهم خردادماه در فدراسیون والیبال ادامه دهند.
تیم ملی والیبال 11 خردادماه راهی ایتالیا می شود تا در روز جمعه 12 خردادماه در نخستن مسابقه خود در لیگ جهانی سال 2017 به مصاف لاجوردی پوشان ایتالیا برود.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.