دسته بندی: والیبال تاریخ: ۱۴:۳۶:۱۷ ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
سایز متن:
+ -

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان 14 بازیکن را به اردوی سوم آماده سازی این تیم که از روز شنبه دوم اردیبهشت ماه شروع می شود، دعوت کرد.
به گزارش کاپ، چهارمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی از 22 تا 31 اردیبهشت ماه سال جاری به میزبانی باکو در جمهوری آذربایجان برگزار خواهد شد.
در مسابقات والیبال مردان این بازی ها 12 کشور شرکت دارند که تیم ملی والیبال جوانان با هدایت بهروز عطایی به عنوان نماینده ایران در این رقابت ها شرکت می کند.
دومین اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال جوانان که از 15 فروردین ماه آغاز شده بود، شب گذشته (سه شنبه شب) پس از 29 جلسه تمرین به پایان رسید و بهروز عطایی سرمربی این تیم 14 بازیکن زیر را برای حضور در مرحله سوم و نهایی اردوی آماده سازی قبل از بازی های کشورهای اسلامی دعوت کرد:
علی رمضانی، مصطفی خلیلی، رسول آقچه لی، پوریا یلی، بیژن براتی طرقی، اسماعیل طالبی خامنه، علی اصغر مجرد، طیب عینی ثمرین، توحید صمدی، مهدی لطفی، اکبر ولایی، میربابک موسوی، شایان شاهسوند و میثم صالحی.
بازیکنان دعوت شده باید ساعت 19 روز جمعه یکم اردیبهشت ماه خود را به سرپرست تیم ملی جوانان در آکادمی ملی المپیک معرفی کنند.
این مرحله از اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال جوانان از دوم تا شانزدهم اردیبهشت ماه به مدت 15 روز پیگیری خواهد شد و ملی پوشان 18 اردیبهشت ماه برای حضور در مسابقات والیبال چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی راهی باکو پایتخت جمهوری آذربایجان خواهند شد.
بهروز عطایی به عنوان سرمربی، مسعود آرمات، علیرضا طلوع کیان و احمد لاهوتی (مربیان)، بهمن تاروردی زاده (مربی بدنساز)، محمد امین شاکری و حسین خوریانی (آنالیزور)، مهدی احمدی (پزشک)، محمود محمدی (ماساژور) و اکبر محمدی به عنوان سرپرست تیم ملی والیبال جوانان را در این اردو همراهی می کنند.

دور مقدماتی مسابقات والیبال مردان بازی های همبستگی کشورهای اسلامی در دو گروه به قرار زیر پیگیری خواهد شد:
گروه الف: جمهوری آذربایجان، ترکیه، اندونزی، پاکستان و افغانستان
گروه ب: ایران، قطر، الجزایر، عربستان سعودی و مراکش

مسابقات والیبال قهرمانی مردان زیر 21 سال جهان که از دوم تا یازدهم تیرماه به میزبانی شهرهای «موراویایی جنوبی» و «برنو» کشور جمهوری چک برگزار می شود، دیگر رویداد مهم سال 2017 است که ملی پوشان جوان ایران در آن شرکت می کنند.
تیم ملی والیبال جوانان ایران با کسب مقام نایب قهرمانی سال 2016 آسیا در رقابت های چین تایپه، مجوز حضور در رقابت های جهانی سال 2017 را به دست آورده است.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.