دسته بندی: والیبال تاریخ: ۲۱:۴۶:۲۹ ۱۳۹۶/۰۲/۲
سایز متن:
+ -

سرپرست فدراسیون والیبال گفت: کسانی که بیش از نیم قرن برای والیبال ایران زحمت کشیدند می دانند قرار گرفتن در جمع چهار قدرت برتر والیبال جهان چه کار دشواری است و باید با کمک خود ما را به این مهم برسانند.

به گزارش کاپ  محمدرضا داورزنی در حاشیه مراسم رونمایی از پیراهن جدید تیم ملی والیبال اظهار داشت: نتایج والیبال سبب شد که هم وطنان ما که در ایران و چه در خارج از ایران به ایرانی بودن خود بالیده و افتخار کنند و این مسئله ارزش بسیار بالایی برای ما دارد.

وی افزود: من هم به نوبه خودم از بازیکنان همه رده های سنی تشکرمی‌کنم که دل مردم را شاد کردند. همچنین آرزو می کنم که تیم های امید و جوانان ما بتوانند با تلاش بیشتر و همت بالاتر برای آینده ای بسیار بهتر آماده شوند. همچنین به کادر فنی خستهنباشیدمی‌گویم و کسانی که به هر شکلی به ما یاری رساندند. چه مربیان در شهرستانها و چه و اعضای هیئت های والیبال به ما کمک کردند. اگر کار و تلاش این دوستان نباشد ما مشکل زیادی در آماده سازی تیم ملی خواهیم داشت.

سرپرست فدراسیون والیبال تصریح کرد باشگاه ها کمک می‌کنند که ملی پوشان آماده ای داشته باشیم و این نفرات با مشکل معیشت روبه رو نشوند. والیبال کشور مان به گونه‌ای است که تیم می‌تواند باز هم افتخارآفرینی کند و تلاش ما این است که موفقیت خودمان را در عرصه های آسیایی و جهانی ماندگار کنیم. ما برای المپیک ۲۰۲۰ برنامه‌ی چهار سال تدوین کرده ایم که در شماره ۴ تیم برتر المپیک قرار بگیریم. کسانی که بیش از نیم قرن برای والیبال ایران زحمت کشیدند می دانند قرار گرفتن در جمع چهار قدرت برتر والیبال جهان چه کار دشواری است و باید با کمک خود ما را به این مهم برسانند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و اذعان داشت: به همین منظور لازم است پشتوانه‌سازی کنیم تا این روند را در آینده هم استمرار بخشیم و به رویای پنجاه ساله خود دست یابیم.  با کمک یکدیگر و با همدلی و همفکری به این آرزو برسیم دوستان باید راهکارهای مختلفی داده و با ساله خود تحقق بخشیم


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.