دسته بندی: والیبال تاریخ: ۱۳:۳۹:۱۶ ۱۳۹۶/۰۲/۳
سایز متن:
+ -

مربی تیم ملی والیبال گفت:تمام دنیا روی والیبال ایران حساب باز می کنند و کار سخت تر شده است.

به گزارش کاپ، پیمان اکبری در حاشیه تمرین امروز تیم ملی والیبال درباره کردن با کولاکوویچ اظهار داشت: هر مربی برای خودش یک روش و شیوه ای  دارد اما در نهایت هدف این است که بازیکنان را در شرایط خوبی قرار دهند. ما چون در مراحل اول تمرینات هستیم، کولاکوویچ تمرینات خوبی را برای فصل آماده سازی طراحی کرده است و امیدوارم بتوانیم با انگیزه بازیکنان به آمادگی لازم برسیم.

وی افزود: تنها نگرانی ما مصدومیت برخی از بازیکنان بود که خدا را شکر رو به بهبودی هستند و امیدوارم با اضافه شدن آنها شرایط تیمی مان بهتر شود.

مربی تیم ملی والیبال درباره لیگ جهانی تصریح کرد: از الان نمی شود چیزی پیش بینی کرد که از الان چه اتفاقی در لیگ جهانی رخ می دهد اما امیدوارم بهتر از گذشته عملکرد داشته باشیم. شاید در گذشته والیبال ما را خیلی نمی شناختند اما تمام دنیا روی والیبال ایران حساب باز می کنند و کار سخت تر شده است. باید حساب شده جلو برویم تا نتیجه بگیریم.

اکبری درباره نسل جدید تیم ملی والیبال که توسط داورزنی مطرح شده بود، گفت: به نظر من داورزنی چون تجربه این کار را دارد و موفق هم بوده است. خیلی از بازیکنان ما در شرایط سنی نیستند که آنها را کنار بگذاریم. بلکه باید آنها را حفظ کنیم و یکسری جوان نیز به آنها اضافه کنیم. یکسری بازیکنان ما مثل معروف، موسوی و دیگر دوستانی که هستند، الان اوج پختگی شان است و باید از این پتانسیل استفاده کنیم. این برنامه فدراسیون است که یکسری بازیکن جوان هم اضافه شود و با کولاکوویچ این اتفاق رخ می دهد. 


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.