دسته بندی: والیبال تاریخ: ۱۴:۲۷:۲۴ ۱۳۹۴/۰۷/۸
سایز متن:
+ -

جواد معنوی نژاد جوان ترین بازیکن تیم ملی والیبال است که با 20 سال سن توانسته جایگاه خوبی برای خود در والیبال دست و پا کند.

به گزارش کاپ، جواد معنوی نژاد از آن دست بازیکنانی بود که مربیان رده های مختلف تیم ملی بر سر او دعوا داشتند. پیمان اکبری برای امیدها می خواست و یکی دیگر برای جوانان اما قدرت کواچ از همه بیشتر بود و او را برای بزرگسالان و رقابت های جام جهانی نگه داشت و در چند بازی هم به میدان رفت و با اینکه اولین تجربه اش بود اما باز خوب ظاهر شد.

معنوی نژاد درباره حضور در رقابت های جام جهانی می گوید: از اینکه توانستم در این رقابت ها حاضر شوم بسیار خوشحالم و مطمئنا برای من تجربه بسیار خوبی بود و اگر می توانستیم نتایج بهتری هم بگیریم مطمئنا الان خوشحال تر بودم اما باز هم خدارا شکر می کنم که موقعیت حضور در این رقابت ها را پیدا کردم.

معنوی نژاد در ادامه می گوید:گذشته تمام شده و  باید از گذشته درس بگیریم . وظیفه ما این است که بازی کنیم و بیشتر تلاش کنیم تا نتایج بهتری بگیریم. از الان به بعد تمام تمرکزمان بر روی رقابت های لیگ برتر است تا به امید خدا بتوانیم با تیم های مان موفق شویم.

بازیکن جوان تیم ملی والیبال درباره ثامن الحجج تیم باشگاهی اش هم گفت: انشاله از هفته آینده تمرینات خود را با ثامنی ها شروع خواهم کرد، تیم خوبی داریم و می توانیم در رقابت های لیگ بدرخشیم. با تمام توانم از این به بعد در خدمت تیم باشگاهی ام خواهم بود.

جواد معنوی‌نژاد که به دلیل والیبالیست بودن پدرش یعنی، سعید معنوی‌نژاد، خیلی زود به این رشته جذب شد چندی نگذشت که فدراسیون جهانی والیبال از او به عنوان یک پدیده نام برد.

جواد الگوی ایرانی ندارد و دوست دارد روزی بتواند همانند بارتوش کورک یا تیلور سندر بازی کند. او که از خوش اخلاق های تیم ملی است شباهت زیادی هم با ماکسیم میخائیلوف روس دارد که علاوه بر شباهت ظاهری و فیزیکی در برخی از ویژگی‌ها هم بهم شبیه هستند؛ هر دو بازیکن قابلیت بازی در پست‌ دریافت کننده قدرتی را دارند، هر دو بازیکن با تیم خود به مقام قهرمانی کشورشان رسیده‌اند (میخائیلوف با زنیت قهرمان روسیه شد و معنوی‌نژاد با پیکان قهرمان ایران) ، هر دو بازیکن 202 سانتی متر قد دارند، هر دو بازیکن به یک سبک سرویس می‌زنند و  هر دو می‌توانند در پست پشت‌خط زن هم بازی کنند.

معنوی نژاد درباره این شباهت هم می گوید: من در ابتدا خودم متوجه این شباهت نشده بودم اما وقتی در اردو دیگربچه های تیم ملی مدام می گفتند به آن کمی دقت کردم ودیدم آره شباهت زیادی داریم. به هر حال ماکسیم از بازیکنان بزرگ والیبال دنیاست و باعث افتخار است که به او شباهت داشته باشم.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.