دسته بندی: بسکتبال تاریخ: ۱۶:۲۹:۵۸ ۱۳۹۵/۱۰/۱۰
سایز متن:
+ -

لباس نمادین آیدین نیکخواه بهرامی که در سالن بسکتبال آزادی سالها به اهتزاز درآمده بود ماه هاست که گم شده است.
به گزارش کاپ، 7دی سالگرد درگذشت عزیز بسکتبال بود، 9 سال گذشت اما آیدین برای بسکتبالی ها فراموش شدنی نیست. در این روز خیلی ها از او یاد کردند هم تیمی هایش عکسش را در فضای مجازی گذاشتند و از دلتنگی های شان نوشتند از اینکه چقدر جای آیدین در میان آنها خالی است، عده ای هم بر سر مزارش آمدند اما فدراسیون بسکتبال چه کرد؟ 

یک روز قبل از سالگرد درگذشت آیدین نیکخواه بهرامی یعنی 6 دی هفته آخر نیم فصل لیگ برتر برگزار شد اما دریغ از یک دقیقه سکوت! هیچ کس یادی از آیدین نکرد نه فدراسیون و نه باشگاه ها! یعنی آیدین ارزش یک دقیقه سکوت را نداشت؟ یعنی آنقدر زود فراموش کردیم که او برای بسکتبال ایران چه کرد؟ یعنی یادمان رفت که المپیک را به او مدیون هستیم؟ یادمان رفت در بازی با قطر چگونه بسکتبال ایران را نجات داد؟ 

فدراسیون هیچ چرا مهران شاهین طبع نگفت یادی از آیدین کنند؟ چرا در بازی پتروشیمی با شیراز یک دقیقه سکوت نکردند؟ مگر نه آنکه شاهین طبع سالها مربی آیدین بود و همیشه می گفت آیدین را مثل پسرش دوست دارد پس چرا یادی از او نکرد؟
از یک دقیقه سکوت بگذریم ماجرای آیدین وقتی غم انگیزتر می شود که متوجه شوید لباس نمادین آیدین که سالها در سالن بسکتبال آزادی نصب شده بود دیگر آنجا نیست! فدراسیون بسکتبال حدود 5 سال پیش برای زنده نگه داشتن یاد آیدین نیکخواه بهرامی رکابی نمادین او را در سالن آزادی نصب کرد. تابستان گذشته و در جریان میزبانی تهران از رقابت‌های آسیا چلنج و قهرمانی جوانان آسیا مسئولان مجموعه آزادی اهتزاز پرچم تیم‌های شرکت کننده در رقابت‌ها و براساس قوانین فیبا رکابی آیدین نیکخواه را پایین آوردند. آن زمان گفته شد این رکابی نمادین بعد از شستشو و ترمیم دوباره در همان محل نصب خواهد شد اما بعد از چند ماه هنوز خبری نیست.
لباس آیدین چه شده است؟ چرا ماه هاست که او را پائین آورده اید؟نمی خواهیم باور کنیم که بخاطر مشکلات صمد نیکخواه بهرامی برادر آیدین با محمود مشحون خدای نکرده این اتفاق افتاده است. 
امیدواریم که زودتر مسئولان فدراسیون لباس آیدین را به سرجایش برگردانند تا حرف و حدیث ها خاتمه پیدا کند.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.