دسته بندی: بسکتبال تاریخ: ۱۵:۲۱:۲۹ ۱۳۹۴/۰۹/۲۳
سایز متن:
+ -

لیست 22 نفره ملی‌پوشان هندبال اعلام شد که چند تغییر در ترکیب بازیکنان نسبت به اردوهای قبلی در این لیست به وجود آمده و سئوالاتی را برای هندبال‌دوستان ایجاد می‌کرد.

به گزارش کاپ، محمدرضا رجبی کاپیتان تیم ملی هندبال هم یکی از بازیکنان حذف شده است که از دلیل خط خوردنش خبر ندارد. او در این باره به کاپ گفت: من هم مثل شما نمی دانم چرا این اتفاق افتاده و اگر خبردار شدید به من هم بگوئید!

رجبی پیگیری نکرده که چرا خط خورده است او دراین باره هم گفت: مگر زمانی که به تیم ملی دعوت می شویم دلیلش را می پرسیم که حالا به خاطر خط خوردن دنبال دلیل آن باشیم. حتما مسئولان دلیل قانع کننده ای دارند. بلوغ بازیکن هندبال در سن 28 سالگی است و نمی دانم چرا الان به فکر جوانگرایی افتاده اند. سرمربی تیم از ابتدا به نظر می رسید که زیاد با من خوب نیست و در بازی های قطر هم آنچنان به من بازی نداد به هر حال تصمیم گیرنده اوست و ما هم باید اجرا کنیم.

از نگاه کاپیتان رقابت های بحرین بسیار سخت تر از قطر خواهد بود . او ادامه داد: در انتخابی المپیک فقط یک سهمیه وجود داشت و خیلی ها می دانستند شانسی ندارند برای همین هم زیاد جدی نمی گرفتند اما در بازی های قهرمانی آسیا 5 سهمیه وجود دارد و برای همین هم همه تیم ها تلاش خواهند کرد تا یکی از آن 5 تیم صعودکننده به رقابت های جهانی باشند امیدوارم که بازیکنان این بازی ها را دست کم نگیرند و برای رسیدن به بهترین عنوان بجنگند و موفق باشند.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.