دسته بندی: بسکتبال تاریخ: ۱۶:۲۰:۴۷ ۱۳۹۵/۰۷/۱۶
سایز متن:
+ -

تیم بسکتبال پتروشیمی راهی چین شد تا در رقابت های جام باشگاه های آسیا به میدان رود.

به گزارش کاپ، رضا لطفی، بازیکن پتروشیمی بندر امام که دوبار سابقه قهرمانی در جام باشگاه‌های آسیا و پنج بار در وابا را با مهران شاهین‌طبع داشته است، درباره شرایط فعلی تیم پتروشیمی گفت: یک ماه است که تمرینات را شروع کرده‌ایم و ملی‌پوشان هم از شنبه گذشته به جمع ما اضافه شده‌اند که امیدوارم هر چه سریع‌تر بتوانیم به یک هماهنگی مناسب برسیم. باید بگویم در این مدت تمرینات پرفشاری را پشت سر گذاشتیم چرا که غیر از ملی‌پوشان بقیه بازیکنان استراحت کرده بودیم.

این بازیکن همچنین ترکیب جدید تیم جنوبی را دلیلی بر ناهماهنگی بازیکنان ندانست و افزود: قبل از همه باید از بازیکنان فصل گذشته تشکر کنم که در کنار یکدیگر مقام قهرمانی غرب آسیا را به دست آوردیم. سال خوبی که دو جام را برای ما به همراه داشت. اکنون هم در این فصل با وجود یارگیری‌های جدید، اغلب بازیکنان با یکدیگر ناآشنا نیستند. در اردوی ملی یا در باشگاه‌ها باهم بازی کرده‌ایم، کافی است با تمرین خوب و چند مسابقه دوستانه به آنچه که هدف سرمربی و باشگاه است برسیم.

بسکتبالیست تیم پتروشیمی بندر امام درباره حریفان آسیایی اظهار کرد: سخت‌ترین جام آسیایی را پیش رو داریم. تمام رقبای شرق و غرب با ترکیب کامل آمده‌اند اما ما هم  می‌رویم تا با ارائه بازی‌های خوب به هدفمان که همان جام سوم  است دست پیدا کنیم.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.