دسته بندی: بسکتبال تاریخ: ۱۹:۵۱:۵۲ ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
سایز متن:
+ -

تیم بسکتبال شهرداری تبریز در دیدار برابر شهرداری گرگان در وقت اضافه به برتری رسید.

به گزارش کاپ، در ادامه رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال کشور دو تیم مدعی نفت آبادان و شهرداری کاشان به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این تیم جنوبی بود که توانست حریف مدعی‌اش را شکست دهد و انتقام باخت در دور رفت لیگ را بگیرد.
نفت آبادان که در این مسابقه میزبان بود توانست با نتیجه ۸۶ بر ۸۰ حریف مدعی خود را شکست دهد و جای این تیم را در رده دوم جدول رده‌بندی بگیرد.
در دیگر مسابقه‌ای که برگزار شد شهرداری کاشان در شیراز به مصاف لوله آ.اس این شهر رفت و توانست با نتیجه ۸۷ بر ۷۷ به برتری برسد. در این مسابقه ایوان کوله‌کوویچ با کسب ۳۴ امتیاز برای شهرداری کاشان نقش زیادی در برد تیمش داشت. این تیم که به تازگی تغییری دوباره در بازیکن خارجی‌اش داشت امروز از ولادیمیر موویچ بازیکن خارجی جدید خود نیز استفاده کرد که این بسکتبالیست ۱۶ امتیاز کسب کرد. در ترکیب نماینده شیراز می‌توان به عملکرد خوب حمزه آقاجری اشاره کرد که به تنهایی ۳۱ امتیاز به دست آورد.

در ادامه دیدارهای هفته دوازدهم لیگ برتر بسکتبال دو تیم شهرداری گرگان و شهرداری تبریز به مصاف هم رفتند که در پایان تبریزی‌ها توانستند در وقت اضافه ۶۷ بر ۶۰ میزبان خود را شکست دهند.

این مسابقه در وقت قانونی ۵۲ بر ۵۲ به پایان رسید و شهرداری تبریز در اولین وقت اضافه توانست حریفش را شکست دهد و هفتمین بردش در این فصل را جشن بگیرد.
در این مسابقه خارجی‌های شهرداری تبریز ستاره‌های میدان بودند. نیکولا گاسزا با ۲۲ امتیاز نقش اول تیمش در این برد را بازی کرد و سیان ویلیامز نیز با ۱۲ امتیاز و ۱۵ ریباند عملکرد بسیار خوبی داشت.
در دیگر دیدارهای این هفته پتروشیمی، نفت آبادان و شهرداری کاشان نیز حریفانشان را شکست دادند.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.