دسته بندی: دوچرخه سواری تاریخ: ۲۰:۴۸:۴۵ ۱۳۹۵/۰۸/۸
سایز متن:
+ -

طبق برنامه نشست کمیته فنی فدراسیون دوچرخه سواری از ساعت 14 با حضور اعضا برگزار شد.
به گزارش کاپ،اولین نشست کمیته فنی در زمان سرپرستی نصراالله پریچهره با حضور محمد رضا کاشانی،منوچهر روشن پور،اصغر خالقی،مصطفی چایچی،محمود وفایی،مجید ناصری،داوودی و ناهید ایروانی برگزار شد.علی زنگی آبادی که شخصا از سوی سرپرست فدراسیون به این نشست دعوت شده بود در این جلسه غایب بود.
در این جلسه برنامه‌های تیم‌های ملی پیست و جاده ایران برای حضور در مسابقه‌های قهرمانی آسیا 2017 مورد بررسی قرار گرفت و اردوی تیم ملی رکابزنان سرعتی از پس فردا در مجموعه آزادی برگزار می‌شود. پس از برگزاری لیگ برتر بانوان نیز اردوی بانوان و رکابزنان نیمه استقامت و استقامت هم برگزار می‌شود.
برگزاری اردوی برون مرزی و حضور تیم ملی دوچرخه‌سواری ایران در هندوستان و استفاده از پیست چوبی یکی دیگر از مباحث این جلسه بود.برخی اعضا در خصوص زمان برگزاری اردو مباحثی را مطرح کردند که قرار بر این شد در جلسه بعدی این کمیته زمان و مکان اردو نهایی شود.پیش از این کمیته تیم های ملی پیشنهاد برگزاری اردوی 20 روزه در هندوستان را داده بود که تصمیم گیری در این خصوص به جلسه بعدی موکول شد.در صورتی که اعضا با اردوی هندوستان مخالفت کنند رکابزنان تیم ملی در اهواز یا یک شهر داخلی اردوی برگزار می کنند.
پریچهره سرپرست فدراسیون در این نشست از همه اعضا دعوت کرد تا جلسات کمیته فنی را به طور مستمر برگزار کنند.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.