دسته بندی: دوچرخه سواری تاریخ: ۱۵:۵۲:۳۰ ۱۳۹۶/۰۲/۸
سایز متن:
+ -

آخرین رده بندی فدراسیون جهانی دوچرخه سواری در حالی منتشر شد که ایران در بخش جاده دو پله سقوط داشته است.

به گزارش کاپ، با نزدیک شدن به روزهای پایان ماه آوریل چهارمین ماه سال ۲۰۱۷ میلادی اتحادیه جهانی دوچرخه سواری آخرین رده بندی رکابزنان را در هر قاره درد بخش جاده به روز کرد. 

در رنکینگ اعلام شده از سوی اتحادیه جهانی دوچرخه سواری، رکابزنان ایران در بخش جاده در قاره آسیا نسبت به اول ماه جاری میلادی هیچ تغییر جایگاهی نداشته و فقط در امتیازات کسب شده صعود داشته اند. 

در بخش انفرادی آلکسی لوتسنکو قزاق همچنان در رده بهترین رکابزن حاضر در تورهای آسیایی قرار دارد. گیدچ دیگر رکابزن قزاقستانی نیز دوم است. رحیم امامی بدون تغییر جایگاه رتبه سوم را در این جدول در اختیار دارد. آروین معظمی گودرزی چهارم، میرصمد پورسیدی دوازدهم، امیر کلاهدوز بیستم و قادر میزبانی سی و هشتم هستند. 

اما در بخش باشگاهی اوکیو ژاپن برای دومین ماه متوالی با کسب هزار  امتیاز در رده اول قرار دارد. تیم های پیشگامان کویر یزد و شهرداری تبریز از ایران رده های دوم و سوم تیم های برتر حاضر در تورهای آسیایی را در اختیار دارند. 

در بخش تیم های ملی، قزاقستان با ۱۹۱۳ امتیاز اول است. ایران با ۱۶۸۴ امتیاز دوم و ژاپن با ۸۲۱ امتیاز در رده سوم قرار دارد. 

اما در رده بندی کلی جهان « آورمیت » بلژیکی عنوان بهترین رکابزن را در اختیار گرفته است. تیم بلژیک در بخش ملی در رده بندی کلی جهان اول است.

 ایران نیز در حالی رده بیست و نهم را در اختیار دارد که در ابتدای ماه آوریل سال 2017 در رده بیست و هفتم قرار داشت. تیم قزاقستان که هم اکنون در رده اول آسیا قرار دارد در رده بندی جهانی بدون تغییر جایگاه بیست و یکم را در اختیار دارد. 

با شروع فصل دوچرخه سواری و برگزاری تورهای مختلف در سطح قاره آسیا و اروپا و حضور دوچرخه سواران کشورمان در مسابقات مختلف همراه با تیم های باشگاهی و حضور در کاپ ها و رقابتهای مختلف رده بندی رکابزنان نیز تغییر خواهد کرد. 

 


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.