دسته بندی: فوتبال اروپا تاریخ: ۰۱:۱۶:۵۳ ۱۳۹۴/۰۳/۷
سایز متن:
+ -

سویا قهرمان لیگ اروپا شد.

به گزارش کاپ،دیدار فینال لیگ اروپا بین تیم های دنیپروی اوکراین و سویای اسپانیا برگزار شد. ورزشگاه ملی ورشو لهستان میزبان این دیدار بود.

بازی از ساعت 23:15 آغاز شد. تنها 7 دقیقه از بازی سپری شده بود که دنیپرو توانست با گل کالینیچ از سویا پیش بیفتد. پس از این گل شاگردان اونای ایمری توپ و میدان را در اختیار گرفتند تا این که موفق شدند ابتدا با گل دقیقه 28 کریچوویاک کار را به تساوی بکشانند و 3 دقیقه بعد توسط کارلوس باکا برای دومین با دروازه اوکراینی ها را باز کنند و 2 بر یک پیش بیفتند. اما این پایان کار دو تیم در نیمه نخست نبود. روتان در دقیقه 44 دروازه سویا را باز کرد تا نیمه اول با تساوی 2 بر 2 به پایان برسد.

در نیمه دوم بازی متعادل پیش میرفت اما در دقیقه 73 بود که کارلوس باکا موفق شد با استفاده از اشتباهات مدافعین دنیپرو دومین گل خود و سومین گل سویا را به ثمر رساند. این نتیجه تا پایان 90 دقیقه تغییری نکرد تا در نهایت شاگردان ایمری برای دومین سال پیاپی قهرمان لیگ اروپا شوند. آنها با این قهرمانی سهمیه حضور در لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده را نیز به دست آوردند. این چهارمین قهرمانی سویا در لیگ اروپا بود.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.