دسته بندی: فوتبال اروپا تاریخ: ۰۱:۱۹:۰۵ ۱۳۹۴/۱۲/۱۰
سایز متن:
+ -

بازیکن 18 ساله در دو حضور خود در اولدترافورد موفق به زدن چهار گل شده است و نمی تواند احساسش را درباره پیروزی مقابل آرسنال بیان کند.

به گزارش کاپ، با مصدومیت آنتونی مارسیال در گرم کردن پیش از بازی و همینطور مصدومیت وین رونی یکی از جالب ترین رخداد های این فصل به وقوع پیوست.

مارکوس راشفورد بازیکن آکادمی منچستریونایتد در اولین بازی خود برای منچستریونایتد در مرحله یک شانزدهم لیگ اروپا به میدان رفت. او در پیروزی 5 بر یک شیاطین مقابل میتیلند موفق شد 2 بار دروازه حریف را باز کند. با نمایش درخشانش، راشفورد جایگاه خود را در بازی با آرسنال در ترکیب تیم تثبیت کرد. تنها سه روز بعد بار دیگر در اولدترافورد این بازیکن جوان موفق شد اینبار مقابل تیمی به نام آرسنال دو گل از سه گل تیمش را به ثمر برساند، او در این باره به اسکای می گوید: واقعا دیوانه کننده بود. نمی توانم لحظه ای که در آن بودم را توضیح دهم. واقعا بی نظیر بود، زدن دو گل در این بازی حس خیلی خوبی داشت. خوشبختانه توانستیم حریف را شکست دهیم و حال باید به این فکر کنیم که این کار را در بازی بعدی نیز انجام دهیم.

مایکل کریک، هافبک شیاطین نیز به تمجید از این بازیکن جوان پرداخته و گفته: او واقعا کاری فوق العاده انجام داد و هفته ای بی نظیر را پشت سر گذاشت. تمامی بازیکنانی که به تازگی به تیم ملحق شده اند از کیفیت خیلی خوبی برخوردار هستند. این پیروزی  نفس تازه ای را به تیم ما داد. مارکوس من را به یاد زمانی می اندازد که تازه به تیم آمده بودم.  پیروزی در دو بازی پشت سر هم انرژی خیلی خوبی را به ما تزریق کرده و باید از آن نهایت استفاده را ببریم.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.