دسته بندی: فوتبال اروپا تاریخ: ۰۸:۴۸:۴۸ ۱۳۹۵/۰۶/۷
سایز متن:
+ -

سرمربی شیاطین سرخ پس از پیروزی دراماتیک تیمش وعده‌ای داد.

به گزارش کاپ، ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد پس از برتری تیمش در آخرین ثانیه‌های بازی سوم شیاطین سرخ در لیگ برتر انگلیس مقابل هال‌سیتی، قول داد از این به بعد بیش‌تر به مارکوس راشفورد، گلزن تیم در این بازی فرصت بدهد.

 او گفت: 

«شانس‌ها و فرصت‌های زیادی در انتظار راشفورد است. او در بازی مقابل لسترسیتی در سوپرجام و رقابت اخیر با هال‌سیتی عملکرد فوق‌العاده خوبی داشت و تفاوت‌ها را رقم زد. راشفورد یک خطر جدید برای رقبای ماست و از این نظر برای او و کل تیم خوشحال هستم.»

 او درباره روند بازی گفت:

«ما در خط دفاعی خیلی خوب، ضدحملات رقیب را مهار کردیم. شایسته کسب پیروزی به شکل راحت‌تری بودیم اما به هرحال همیشه برتری در آخرین لحظات، حس و حال شیرینی دارد. بچه‌های من قدرتمندانه بازی کردند. در نیمه دوم انگار مقابل یک دیوار بودیم. ذهنیتی قوی داشتیم و آن قدر قدرتمندانه حمله کردیم تا سرانجام به گل رسیدیم. هر روز به بازیکنانم می‌گویم که در هر بازی برای پیروزی به میدان می‎رویم. نباید به کم‌تر از برد قانع باشیم. می‌دانیم سرانجام باخت و مساوی هم خواهیم داشت اما همیشه مثل بازی با هال‌سیتی فقط پیروزی می‌خواهیم. قصد قهرمانی داریم. صرفا نمی‌خواهیم خوب شروع کنیم بلکه بیش‌تر مایلیم در بهترین جایگاه، فصل را به اتمام برسانیم.»


همچنین بخوانید
۲ دیدگاه
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.