دسته بندی: فوتبال اروپا تاریخ: ۱۴:۰۸:۱۷ ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
سایز متن:
+ -

بازیکن اسپانیایی منچستریونایتد از سبک بازی ستاره جدید تیمش به وجد آمده است.

به گزارش کاپ،  آندر هررا، بازیکن جوان اسپانیایی منچستریونایتد از درخشش زلاتان ابراهیموویچ، ستاره جدید تیمش به وجد آمده است.

او چند روز پس از گلزنی زلاتان با ضربه قیچی در اولین بازی‌اش برای شیاطین سرخ، اعتراف کرد تحت‌تاثیر این بازیکن قرار گرفته است.

هررا در این باره گفت: «همه ما در رختکن تیم از زلاتان الگو می‌گیریم چون این ستاره بزرگ در حال حاضر رهبر تیم ماست و خوشحالیم که بازیکن بسیار درخشانی را کنار خود داریم. در حضور او و با باتجربه‌هایی امثال رونی، کریک و یانگ به فصل آینده امید زیادی داریم.»  

 او درباره شروع توام با گل زلاتان ادامه داد: « زلاتان شروع فوق‌العاده‌ای داشت اما شخصا از گل زیبای او تعجب نکردم چون قبلا بارها چنین شاهکارهایی را از این ستاره دیده بودم. ایبرا و راشفورد کیفیتی متفاوت از سایرین دارند و راشفورد می‌تواند نکات زیادی از زلاتان بیاموزد. در واقع نه برای او بلکه برای همه ما فرصت یگانه‌ای جهت آموختن درس فوتبال از اسطوره سوئدی فراهم شده است. امیدوارم همان طور که همه بازیکنان تیم می‌خواهند، فصل آینده گل‌های زیادی به ثمر برسانیم. به نظرم مهاجمان تیم می‌تواند با بازی ترکیبی و استفاده از توانایی‌های هم لحظات جذاب و شادی را برای باشگاه رقم بزنند. زلاتان یک تمام‌کننده است و راشفورد با سرعتش می‌تواند فضای پشت سر او را برای گلزنی مهیا کند. برای مربی، داشتن مهاجمانی با خصوصیات متفاوت یک موهبت محسوب می‌شود.»

 


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.