دسته بندی: فوتبال اروپا تاریخ: ۱۶:۰۳:۴۷ ۱۳۹۵/۱۱/۱
سایز متن:
+ -

گواردیولا، آگوئرو و ایجنتش پنج شنبه شب در رستورانی در منچستر جلسه ای برگزار کردند.

به گزارش کاپ، پپ گواردیولا، سرخیو آگوئرو و مدیر برنامه های مهاجم آرژانتینی پنج شنبه شب در رستورانی در منچستر ملاقات داشتند. این سه در رستوران دینزگیت جلسه ای طولانی برگزار کردند، دقیقا در روزی که گابریل خسوس به عنوان بازیکن من سیتی معرفی شد. هنوز مشخص نیست که محور اصلی بحث این سه چه بوده است، اما شواهدی وجود دارد که نشان می دهد موضوع این جلسه نمی توانسته چیزی جز آینده آگوئرو در باشگاه باشد.

پیش از این البته گواردیولا هرگونه احتمال خروج آگوئرو از تیمش را رد کرده بود و گفته بود بدون او آن ها نمی توانند به اهدافشان برسند. او همچنین گفته بود بازیکن آرژانتینی فقط زمانی از تیم می رود که خودش چنین تصمیمی گرفته باشد. اما ابهاماتی هم درباره تمدید قرارداد این بازیکن که احتمالا سال گذشته انجام شده هم وجود دارد.

در ماه آوریل لیستی از معاملات واسطه قرارداد آگوئرو توسط اتحادیه فوتبال انگلیس منتشر شد. مبالغی که باشگاه ها برای جذب بازیکنان به مدیر برنامه های آن ها می پرداختند، گاهی هم برای تمدید قرارداد آن ها. در این گزارش نام ایجنت آگوئرو هم وجود داشت و نوشته شده بود که در تاریخ 27 ژانویه 2016 به خاطر خدماتش از من سیتی مبلغی دریافت کرده است.

این یعنی ممکن است قرارداد او سال گذشته تمدید شده باشد، اما هنوز اعلام رسمی نشده باشد. منابع نزدیک به آگوئرو به سایت گل گفته اند که او برنامه دارد تا بعد از جام جهانی 2018 به باشگاه دوران بچگی اش، ایندیپندنته بازگردد. خود آگوئرو هم پیش از این و زمانی که برای تمدید قراردادش توافق کرده بود این موضوع را تائید کرده بود.

از طرفی تابستان گذشته سیتی برای جذب پیره امریک اوبامیانگ اقدام کرد و این کمی معادلات را پیچیده کرد. گفته می شود این تیم هنوز هم در حال بررسی بازار برای پیدا کردن مهاجمی با نام بزرگ است. حتی مطبوعات انگلیسی نوشتند که سران سیتی با آنتون گریزمن هم مذاکراتی داشته اند.

خرید جدید من سیتی، گابریل خسوس، تنها 19 سال سن دارد و بعید است که بتواند جانشین آگوئرو شود یا حتی تهدیدی برای جایگاهش باشد. مسئولان استعدادیابی سیتی هم درباره او به باشگاه هشدار داده اند که این بازیکن نیاز به پیشرفت دارد و نمی تواند سریعا به بازیکن اصلی تیم تبدیل شود. آن ها گفتند چیزی که درباره این بازیکن جلب توجه می کند توانایی اش در بازی بدون توپ، در انجام بازی ترکیبی و همچنین در گل زدن بوده است. این در حالی است که پیش از این گفته می شد سیتی او را خریده تا اول از همه به آگوئرو فشار وارد کند.

در بیشتر بازی های ابتدایی سیتی در این فصل گواردیولا وقتش را صرف تاکید این نکته به آگوئرو کرد که باید بهتر کار کند و توانایی اش در حفظ توپ بالاتر رود. او می گفت آگوئرو باید سعی کند وقتی توپ از دست می رود در باز پس گرفتنش تلاش کند. اما ستاره آرژانتینی هم پاسخ انتظارات را داد و تمرینات سخت و فشرده ای را آغاز کرد.

اخیرا اما هواداران سیتی انتقادات از او را آغاز کرده اند، دلیل این انتقادات هم عملکرد ضعیف در بازی با لیورپول و اورتون بعد از بازگشت از 4 جلسه محرومیت در ایام کریسمس بود. گلزنی او در بازی مقابل برنلی و وستهام هم نتوانست نظر هواداران درباره اش را عوض کند.

 


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.