دسته بندی: فوتبال اروپا تاریخ: ۰۹:۵۰:۲۵ ۱۳۹۵/۰۵/۹
سایز متن:
+ -

سرمربی لیورپول گفته تیمش امسال بازیکن مازاد ندارد.

به گزارش کاپ، یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول ادعا کرد هیچ بازیکنی نخواستنی در ترکیب تیمش ندارد و این تابستان از لیست مازاد خبری نخواهد بود.

« آقای عادی» در این باره گفت: «پس از انجام چندین نقل و انتقال، احساس می‎‌کنم تیم فعلی، تیم قطعی من است. هیچ بازیکن مازاد و نخواستنی در تیم وجود ندارد؛ همان طور که هیچ خرید انجام نشده‌ای به چشم نمی‌خورد. بله، لیورپول فعلی بازیکن نخواستی ندارد.اگر به تمرینات ما دقت کرده باشید، کیفیت ویژه‌ای را خواهید دید که سال گذشته اصلا وجود نداشت. از تصمیم‌گیری نمی‌ترسم چون این کار بخشی از شغل من است. نمی‌توانم همه را راضی کنم اما در قانع کردن افراد تمام تلاش خودم را به کار می‌بندم.»

 سرمربی دورتموند با این جملات ادعا کرد از تیمش رضایت دارد: « از حضور در چنین تیمی خوشحالم. ما یک گروه در جست و جوی رقابت هستیم و برای کسب هر نوع افتخاری می‌جنگیم. با شرایط فعلی اصلا نمی‌توانیم بگوییم برای نتیجه گرفتن به یک سال دیگر نیاز داریم.برای موفقیت همه‌جانبه با تمام تلاش و صددرصد توان می‌جنگیم.»


همچنین بخوانید
۱ دیدگاه
  • سامان پرسپولیسی لیورپولی ملایر پاسخ

    ادمین جون دورتموند کجا بود بنویس لیورپول بزرگ سرور لیگ جزیره تیم به معنای واقعی عشق .... در ضمن الکی مثلا من یه کیسه کشم با همه ی اعداد خاطره دارم

دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.