دسته بندی: فوتبال اروپا تاریخ: ۱۹:۳۸:۵۰ ۱۳۹۵/۰۵/۹
سایز متن:
+ -

مدافع برزیلی بارسا بعد از پیوستن به بشیکتاش نامه خداحافظی برای هواداران بارسلونا نوشت.

به گزارش کاپ، آدریانو نوشته:

معشوقه های آبی و اناری من

همان طور که شما قبلا می دانستید من فصل آینده برای عقاب های سیاه بشیکتاش بازی می کنم و زمانش رسیده تا از همه شما خداحافظی کنم.

کلمه ای پیدا نمی کنم که احساساتی که در سرم هستند را بیان کنم. آن ها بیش از اندازه زیاد هستند. ذهنم با هزاران خاطره پر است. در کنار هم شادی ها و دردهایی داشتیم. بزرگترین دردم مربوط به زمانی است که مجبورم به کسانی که عاشقشان هستم بگویم خداحافظ.

از زمانی که بچه بودم این رویا را داشتم که فوتبالیست شوم و برای بارسلونا بازی کنم. به این رویا رسیدم. اما شما خیلی بیشتر از رویایم به من دادید. در طور این 6 سال بسیاری از هم تیمی هایم دوستان زندگی ام شدند که هرجا بروم به یاد آن ها هستم.

بارسلونا شهری زیباست و به من دومین پسرم را هدیه داده است و در رگ های او خون کاتالونی جاری است. برای همیشه به خاطر هم تیمی ها و مربیانی که داشتم به خودم افتخار می کنم، هم در گذشته و هم در حال. از آن ها چیزهای زیادی یاد گرفتم. آن ها کمک کردند که من رشد کنم و یک بازیکن حرفه ای شوم.

همچنین می خواهم از رئیس و اعضای باشگاه به خاطر اعتمادی که به من کردند و فرصتی که دادند تا عضوی از تاریخ بارسلونا شوم، تشکر کنم.

به همه شما، همه شما هواداران، شما کاری کردید که احساس کنم در خانه هستم، از روز اولی که پا به نیوکمپ گذاشتم. بدون حمایت شما بسیاری از این موفقیت ها غیرممکن بود. امیدوارم توانسته باشم جواب قسمتی از محبت های شما را داده باشم.

بسیار پیش می آید که در زندگی هر کسی باید پا به مسیری جدید بگذارد. از حالا تا همیشه من همه شما را در قلبم دارم و احساس می کنم عضوی از خانواده بارسلونا هستم.

به همه عشقم به شما می گویم

نه خداحافظی، شما را بعدا می بینم!

 


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.