دسته بندی: فوتبال اروپا تاریخ: ۱۲:۲۵:۲۵ ۱۳۹۵/۰۵/۱۴
سایز متن:
+ -

سرمربی چلسی پس از بازی دوستانه اخیر تیمش از احتمال جدایی چند بازیکن خبر داد.

به گزارش کاپ، آنتونیو کونته، سرمربی چلسی پس از برتری 3 بریک تیمش مقابل میلان در تورنمنت دوستانه «چمپیونز‌کاپ» از احتمال اخراج چند بازیکن از جمع آبی‌ها تا شروع فصل آینده لیگ برتر انگلیس خبر داد.

او با این جملات، اظهارات خود را شروع کرد: «این بازی به ما نشان داد چه بازیکنانی باید از باشگاه جدا شده یا قرض داده شوند و چه افرادی در تیم بمانند. بازی مهمی را انجام دادیم. برای این رقابت از قبل از شروع ایده‌های شفافی داشتم. پس از بازگشت به لندن با سران باشگاه درباره سرنوشت و آینده بازیکنان صحبت خواهم کرد. برای من و باشگاه، صحبت در این زمینه اهمیت زیادی دارد.»

 سرمربی سابق تیم ملی ایتالیا درباره وضعیت بازیکنانش ادامه داد: «پیش فصل را با 26 بازیکن و 4 دروازه‌بان سپری کردیم و تنها یک بازی دوستانه با وردربرمن باقی مانده است.امیدوارم پس از پایان این بازی بهترین تصمیم را درباره بازیکنان بگیریم.» 

کونته در پایان به تمجید از اسکار پرداخت: «اسکار بازیکن مهم تیم ماست. او در فصل آخرین قهرمانی چلسی در لیگ برتر انگلیس واقعا ستاره بود.فصل گذشته نه فقط برای اسکار بلکه برای تمام بازیکنان چلسی، بد سپری شد.او بازیکن خوب و مستعدی است و فضا برای پیشرفت بیشتر هم دارد.آینده بسیار خوبی را برایش متصور هستم.»

 


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.