دسته بندی: فوتبال اروپا تاریخ: ۱۰:۱۴:۵۳ ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
سایز متن:
+ -

رئال و اتلتیکو فردا شب برای چهارمین فصل متوالی در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم می‌روند.

به گزارش کاپ، 2 تیم، 2 سبک متقاوت، 2 گروه هوادار عاشق و  2 بازی دیگر . یک نیمه‌نهایی خاص و البته فرصتی برای انتقام یا به رخ کشیدن نوعی برتری که برای هر گروه از هواداران ابدی به نظر می‌رسد.

 رئال مادرید کماکان دست روی زانوهای کریس رونالدوی بزرگ دارد. او در نیمه‌نهایی تاریخی از گل‌های باشکوه ساخته است؛ از روزهای بازی در منچستریونایتد تا قبل بایرن در نیمه‌نهایی فصل 2014-2013. رئال مادرید علاوه بر رونالدو، بنزمایی که یورو را از دست داد و  کل تابستان حمام آفتاب گرفت را هم دارد. با اعلام پزشکان تیم دیگر  جای رافائل واران فرانسوی هم در مرکز خط دفاعی خالی نیست.چه خبری بدتر از این برای تورس و گزیزمان. ستاره‌های خط حمله اتلتیکو راه نفوذ به رئال را بلد هستند. شاید برای گریزمان این، یک بازی با تمام حساسیت و تعاریف خاص خودش باشد اما برای تورس، معانی بیشتری دارد.  ناندو در آستانه بازی گفت: اگر رئال را ببریم، شیرین‌ترین اتفاق تمام زندگی‌ام شکل می‌گیرد.

روز بزرگ

برای پسری که در محله فقیرنشین سن کریستوبال بزرگ شده، فینالیست شدن باشگاه محبوبش آن هم با بردن رقیب دیرینه رویایی است که احتمالا در فانتزی ترین خواب کودکی هم قابل دیدن نبود!  البته یک کوه یخ مقابل این تایتانیک رویایی ایستاده؛ کوه یی به نام کیلورناواس، رکورددار بیشترین کلین شیت یک دروازه بان رئال در تاریخ لیگ قهرمانان .بسته نگه داشتن دروازه در 10 بازی یک فصل این رقابت‌ها کار هر دروازه‌بان بزرگی نیست اما او حداقل در این بازی نمی تواند برتری دفاعی رئال را به رخ اتلتیکو بکشد چون رقیب به معنای واقعی بهترین خط دفاعی اروپا را در اختیار دارد. اوبلاک در دروازه خیلی زود از سیمئونه رای اعتماد گرفت و حالا گل زدن به او  آرزوی هر بازیکن بزرگی است. جلوتر از او، گودین اروگوئه‌ای با همکاری فیلیپه لوئیس، دمار از روزگار هر مهاجم با هرمیزان توانایی در می‌آورد. جنگ میانه میدان هم که حسابی داغ است. وسط زمین یا مثل اکثر بازیکنان اتلتیکومادرید مردان جنگنده و دونده دیده می‌شوند یا مثل مودریچ و بیشتر رئالی‌ها، عده‌ای فانتزی باز.

زیدان

دربی مادرید

  داستان 2 مربی

ماجرای 2 مربی هم در نوع خودش جالب توجه است. زیدان هر چند هنوز نتوانسته مثل انریکه رویای 3 گانه هواداران را برآورده کند اما  مورد اعتماد هواداران قرار دارد. سیمئونه به همین سادگی  اجازه بردن به او می‌دهد؟ چهره منفور انگلیسی‌ها در تابستان 1998 نمی‌خواهد این بازی مانند 2 فینال لیگ قهرمانان تیم تحت هدایتش تلخ نباشد. به همان اندازه  ه طرفداران رئال بابت برتری‌ درجام بردن از خدا تقاضای جاری شدن عدالت و قهرمانی تیمشان را دارند، دیوانه‌های اتلتیکویی هم توقع دارند این همه بالا و پایین پریدن‌های سیمئونه، برخوردش با توپ جمع کن‌ها و  کتک زدن کمک مربی از شدت هیجان به سکانس پرتاب شدن سرمربی به سوی آسمان از سمت هواداران در پایان فصل جاری لیگ قهرمانان تبدیل شود.همه چیر آماده یه جنگ تمام عیار است.جنگی در خور نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا. 


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.