دسته بندی: فوتبال اروپا تاریخ: ۱۶:۴۸:۵۶ ۱۳۹۴/۰۷/۲۴
سایز متن:
+ -

در ادامه هفته هشتم رقابت هاى لالیگا ورزشگاه نیوکمپ شهر بارسلون میزبان دیدار تیم هاى بارسلونا و رایو وایکانو خواهد بود. 
 
به گزارش کاپ، شاگردان لوئیز انریکه در حالى خود را براى دیدار برابر حریف مادریدى خود آماده مى کنند نیازى مسلم به هر سه امتیاز دیدار فردا شب دارند.
 
بارسلونا
قهرمان فصل گذشته فوتبال اروپا روز هاى دشوارى را در غیاب مهره هاى اصلى اش سپرى مى کند و در آخرین دیدار خود پیش از وقفه دو هفته اى بازى ها در حالى در ورزشگاه سانچس پیز خوان مغلوب سویا شد که سه مرتبه تیرک دروازه حریفش را به لرزه در آورده بود. 
علاوه بر ستاره آرژانتینى باشگاه، آندرس اینیستا و رافینیا آلکانترا هم چنان به دلیل مصدومیت دور از میادین خواهند بود. لوئیز سوارس و توماس فرمائلن اما با وجود مصدومیت خفیف خود مشکلى براى دیدار فردا شب نخواهند داشت. جاى خالى لیونل مسى در سمت راست مثلث خط حمله با حضور مونیر الحدادى یا ساندرو رامیرز پر خواهد شد و در مرکز زمین فرصت بازى بار دیگر به سرخى روبرتو خواهد رسید. با توجه به دو دیدار دشوار ماسکرانو با پیراهن آلبى سلسته برابر اکوادور و پاراگوئه این احتمال وجود دارد که انریکه به مارک بارترا براى تشکیل زوج قلب خط دفاع تیمش اعتماد کند. 
بلوگرانا در ٩ بازى اخیرش برابر رایو وایکانو با به ثمر رساندن حداقل سه گل پیروز شده است و در ده بازى اخیر خانگى طعم شکست را نچشیده است. آبى انارى پوشان پس از بازى فردا شب خود را آماده سفر به بلاروس براى انجام سومین دیدارشان در مرحله گروهى لیگ قهرمانان اروپا برابر باته بوریسفى خواهند کرد که در خانه موفق به شکست آس رم شده است. 
 
رایو وایکانو
پس از نتایج ضعیف ابتداى فصل، رایو در دو دیدار متوالى موفق به شکست تیم هاى لاس پالماس و اسپورتینگ خیخون شد تا از قعر جدول لالیگا فاصله بگیرد. با این حال اوضاع براى سفید پوشان مادریدى طبق روال دل خواه شان پیش نرفت تا در دو دیدار بعدى سویا و بتیس مغلوب شوند تا با هفت امتیازى که اندوخته اند در جایگاه پانزدهم جدول لالیگا قرار بگیرند. 
شاگردان پاکو خمز با به ثمر رساندن شش گل در هفت بازى قبلى یکى از ضعیف ترین خطوط حمله لالیگا را در اختیار دارند تا خاوى گوئرا با به ثمر رساندن سه گل، گلزن نیمى از گل هاى تیمش لقب بگیرد. 
آنتونیو آمایا فردا شب دومین جلسه از محرومیت سه جلسه اى خود را سپرى خواهد کرد و در کنار پابلو هرناندز مصدوم غایبین خمز براى دیدار برابر بارسا خواهد بود. پاتریک ابرت نیز پس از گذراندن یک جلسه محرومیت اش در بازى برابر بتیس آماده خواهد بود به ترکیب اصلى باز گردد هر چند انتظار مى رود خمز براى بازى در خط حمله به بازیکن پرتغالى سابق منچستر یونایتد، ببه اعتماد کند. 
 
 
ترکیب احتمالى
بارسلونا: براوو- آلوز- ماسکرانو- پیکه- آلبا- بوسکتس- راکیتیچ- روبرتو- رامیرز- نیمار- سوارز
رایو وایکانو: تونو- لورنته- کاسترو- تیتو- ناچو- بائنا- تراشوراس- زوزابد- امباربا- ببه- گوئرا


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.