دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۷:۲۶:۴۷ ۱۳۹۵/۰۹/۲۴
سایز متن:
+ -

نماینده باشگاه الهلال بدون اطلاع مقام‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا در جلسه مسوولان تیم‌های حاضر در گروه‌های B و D مسابقات، غایب بودند.

به گزارش کاپ،بنابر اعلام مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال پرسپولیس، بعدازظهر امروز به وقت کوالالامپور جلسه‌ای با حضور نمایندگان تیم‌های حاضر در گروه‌های مختلف بازی‌ها به منظور انجام هماهنگی‌ها برگزار شد. در این میان نمایندگان باشگاه الهلال به شکل عجیبی و بدون اطلاع قبلی در این جلسه شرکت نمی‌کردند.

مسوولان آسیایی مسابقات هم نسبت به دلیل غیبت نمایندگان الهلال اظهار بی‌اطلاعی می‌کردند که این امر به گمانه‌زنی‌های مختلفی بین دیگر حاضران منجر شد.

حاضران در این نشست با ابراز تعجب از این اتفاق، این احتمال را مطرح می‌کردند که این برخورد سعودها متاثر از مسائل سیاسی بوده است.

گفتنی است؛ نشست هماهنگی گروه‌هایB و D در یک اتاق برگزار شد که دلیل این امر رویارویی تیم‌های صعود کننده از این دو گروه در مرحله بعدی خواهد بود.


همچنین بخوانید
۴ دیدگاه
 • امپراطور پاسخ

  ماکه در حرفهای شما نشانی از انسانیت ندیدیم

 • انسانیتم آرزوست پاسخ

  خدایش حق دارند مگه بازی قبل با الهلال بر سر اونا چیها که نیاوردنداین پرسپولیسیها واسه یه قهرمانی ببینیدواسه تراختور چه حاشیه های با دروغ و تهمت ودر کمال ناجوانمردی درست کرد ه اند سهل است که الهلال بیاد تهران با پرسپولیس بازی کنه چها که به سرشون نمیاد

  خوزستان پاسخ

  برو و به ارزویت فکر کن...سعی کن خودت به ارزوی خودت برسی بعددر باره دیگران نظر بده...هرکه هر چه ندارد برایش ارزوست

  خوزستان پاسخ

  برو و به ارزویت فکر کن...سعی کن خودت به ارزوی خودت برسی بعددر باره دیگران نظر بده...هرکه هر چه ندارد برایش ارزوست

دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.