دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۱:۳۲:۴۰ ۱۳۹۴/۱۱/۲۷
سایز متن:
+ -

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: افشین پیروانی نباید در رسانه ملی مسائل داخلی فدراسیون فوتبال را مطرح کند.

غلامرضا بهروان در گفت و گو با کاپ، درباره استعفای مدیر تیم ملی که شب گذشته به صورت رسمی در برنامه 90 اعلام شد اظهار داشت: رسیدگی به این موضوع مربوط به جلسه بعدی هیات رئیسه فدراسیون است که باید خیلی سریع و هرچه زودتر در این باره تصمیم گیری شود. فکر می کنم ما باید هر چه زودتر جلسه ای تشکیل دهیم چون این از وظایف هیات رئیسه است و به طور کلی این اتفاقات خیلی برای فوتبال خوب نیست. 

وی در این باره که افشین پیروانی روی آنتن زنده شبکه سه سیما به وضعیت بد زمین چمن کمپ تیم های ملی و نداشتن لباس برای بازیکنان این تیم اشاره کرد، گفت: رسانه ملی جای طرح این قبیل مسائل نیست. مدیر تیم ملی باید بداند که این تیم متعلق به یک کشور است نه متعلق به یک شخص و یا عده ای محدود.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال تاکید کرد: بیان این قبیل مسائل آن هم در رسانه ملی باعث به وجود آوردن نگرانی برای علاقه مندان به فوتبال به ویژه تیم ملی می شود. مدیر تیم ملی نباید از این طریق باعث به وجود آمدن حاشیه برای فوتبال ملی ما شود. اینکه هر کسی بخواهد به طریقی به تیم ملی لطمه بزند مورد قبول هیچ کس نیست. 

بهروان تاکید کرد: همه این مسائل در فدراسیون قابل بررسی و حل و فصل شدن است. در حال حاضر و با توجه به نزدیکی دیدارهای بعدی تیم ملی باید فضا به سمت آرامش و در جهت ثبات در تیم ملی حرکت کند تا تیم ملی فوتبال کشورمان در مسابقات آتی نتایج مدنظرش را به دست بیاورد. 


همچنین بخوانید
۱ دیدگاه
  • بی نام پاسخ

    متاسفانه تیم ملی ملک شخصی خیلیا شده اونایی که توی تصمیمات مربیا میخوان دخالت کنن اونایی که پول میگیرن بازیکن میبرن توی ترکیب اصلی آخه مرد حسابی کجای این فوتبال سالمه فساد از سر و روش میباره جوونا اگه تفریح بهتر داشتن عمرا سراغ ورزش به این خرابی نمی اومدن

دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.