دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۲:۲۸:۰۱ ۱۳۹۴/۱۰/۲۹
سایز متن:
+ -

کاپیتان تیم ملی فوتبال گفت: من فعلا در ایران هستم و بعد از مشاوره با دوستان بهترین تصمیم را می گیرم.

آندرانیک تیموریان، کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران که بعد از فسخ قرارداد با تیم ام صلال به تهران بازگشته، درباره تیم آینده اش، احتمال حضورش در لیگ ایران و درگذشت رضا احدی گفت و گویی را با خبرنگار کاپ انجام داد که حاصل آنرا در ادامه می خوانید.

فعلا می خواهم به کارهای شخصی ام برسم

تیموریان در ابتدا در رابطه با بازگشتش به ایران اظهار داشت: بعد از اینکه قراردادم را با تیم ام صلال فسخ کردم، تصمیم گرفتم به ایران بیایم. من تازه رسیدم و فعلا می خواهم به کارهای شخصی ام برسم چون چند وقتی بود که به تهران نیامده بودم.

2 پیشنهاد قطری را رد کردم

وی درباره اینکه گفته می شد 2 پیشنهاد قطری دارد، عنوان کرد: بله، این 2 پیشنهاد برای من وجود داشت. بعد از فسخ قراردادم با ام صلال 2 باشگاه درخواست مذاکره با من را داشتند و من هم چند روزی در قطر ماندم تا با آنها صحبت کنم. بعد از انجام مذاکرات اما متوجه شدم که شرایطشان به من نمی خورد و پیشنهادشان را رد کردم و به ایران بازگشتم.

معلوم نیست به لیگ ایران بازگردم

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران درباره اینکه با این شرایط ممکن است به لیگ ایران بازگردد، تصریح کرد: هنوز تصمیمی برای آینده نگرفتم. همانطور که گفتم تازه از سفر رسیدم و باید شرایط را بسنجم. مطمئن باشید که آندرانیک تیموریان بهترین تصمیم را در چند روز آینده درباره تیم آینده اش می گیرد. من بعد از مشورت و مذاکره تیم آینده ام را انتخاب می کنم. با این حال فعلا نمی توانم بگویم این تیم ایرانی است یا خارجی.

از حرفهای جلالی خبر ندارم

تیموریان درباره پیشنهاد باشگاه سایپا و اینکه جلالی برای جذب او ابراز علاقه کرده است، گفت: مگر آقای جلالی الان بیدار هستند؟! من تازه از قطر رسیدم و هنوز اختلاف ساعت را خوب درک نکردم! به هر حال خبری از اظهارات جلالی ندارم و نمی دانم که مسئولان باشگاه سایپا چه گفته اند. همانطور که گفتم من فعلا در ایران هستم و بعد از مشاوره با دوستان بهترین تصمیم را می گیرم.

افتخار شاگردی احدی را داشتم

بازیکن سابق استقلال درباره درگذشت رضا احدی که قبلا مربی اش در آکادمی این تیم بوده، بیان داشت: افتخار شاگردی احدی را داشتم و دیروز هم که این خبر را شنیدم، بسیار ناراحت شدم. فقط می توانم به خانواده او از صمیم قلب تسلیت بگویم اما مطمئنا چیزی که از رضا احدی در فکر و ذهن ما باقی خواهند ماند، اخلاق خوب اوست.

بتوانم در مراسم فردا شرکت می کنم

تیموریان در پایان درباره اینکه فردا در مراسم تشییع رضا احدی شرکت می کند یا خیرف گفت: هنوز در این باره تصمیم نگرفتم چون کارهای شخصی زیادی دارم. در هر صورت اگر بتوانم قطعا در مراسم فردا شرکت می کنم.


همچنین بخوانید
۳ دیدگاه
  • محمد تاجی4444 پاسخ

    لنگیا بد ترسیدن از اومدن آندو اگه بیاد هم لیگ رو میبریم هم فینال حذفی اون خل محمدی رو بیچاره میکنیم

  • محمد تاجی4444 پاسخ

    لنگیا بد ترسیدن از اومدن آندو اگه بیاد هم لیگ رو میبریم هم فینال حذفی اون خل محمدی رو بیچاره میکنیم

  • آبی ترین عشق پاسخ

    مغرور پررو و پر مدعا تو باید التماس کنی تا استقلال بیای قلعه نویی بهانه کردی تا از استقلال بری

دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.