دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۹:۳۶:۰۰ ۱۳۹۶/۰۲/۸
سایز متن:
+ -

مهاجم برزیلی تراکتورسازی تبریز به بحث احتمال پشیمان شدنش از ترک ایران واکنش نشان داد.

به گزارش کاپ، پس از آنکه لوسیانو ادینیو مهاجم تراکتورسازی رسما اعلام کرد قصد ندارد فصل آینده در فوتبال ایران باشد مسوولان این باشگاه به فکر مذاکره با وی افتادند تا با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی تیم تبریزی وی را به ماندن راضی نمایند.

ادینیو در واکنش به این موضوع در گفت وگو با کاپ، اظهار داشت: ممنون همه و به خصوص هواداران هستم اما دیگر تمام شد. امکان ندارد تصمیم تغییر کند. بعد از بازی فینال جام حذفی از ایران خواهم رفت.

وی درباره مقصد خود گفت: قطعا سال آینده در یکی از تیم های برزیل فوتبالم را دنبال می کنم.

مهاجم برزیلی درباره این موضوع که قلعه نویی گفته است ادینیو هر وقت قصد مربیگری داشت بیاید و کنار خودم کار کند اظهار داشت: خیلی خوب است. 4، 5 سال دیگر شاید آمدم و در کنار امیرخان مربیگری  کردم.

ادینیو روند بهبودی مصدومیت خود بیان داشت: عالی هستم و در بازی روز پنجشنبه می توانم یک نیمه بازی کنم و در فینال جام حذفی هم می توانم یک نیمه یا 30 دقیقه به تراکتورسازی کمک کنم.


همچنین بخوانید
۶ دیدگاه
 • ایدین تورک ازومیه پاسخ

  خواهشن بمون اگه بمونی ستا دیگه بهترمیشی وواسه تراختور تاریخ دیگری رقم میزنی خواهشنبمون

 • آیسودا(تراختور عشقی)S7 پاسخ

  اگه موندی رو چشممون نمیخوایی هم بمونی باشه برو ناز نکن تا وقتی ما هوادارا هستیم نمیذاریم تیم بخاطر یه بازیکن زمین بخوره دمت گرم بابت زحمتایی که واسمون کشیدی

 • کمال پاسخ

  یاشاسین ادینیو دوست داشتنی ولی کاش حداقل یه نیم فصل دیگه صبر کنی محرومیت تمام بشه بعد برات خودمون یه خداحافظی باشکوه میگیریم

 • متین تی تی پاسخ

  حالا چرا اینقدر مصمم هستی؟ چندین برابر برزیل اینجا پول میگیری. فصل چهاردهم فوق العاده بودی

 • تراختور بایراقی پاسخ

  ادینیو این فصل در پست اصلی خودش نبود ادینیو مهاجم نوک هست ولی در کنارها بازی میداد قلعه نویی یا نیمکت نشین بود. دوست داریم بمونه با توجه به اینکه پنجره نقل و انتقالات بسته هست ولی اگر میخواهد بره براش آرزوی موفقیت میکنیم.

 • مهدی استقلالی پاسخ

  با این همه گلی که امسال زدی اصلا نمیخرنت خخخخخ😂😂😂😂همش مصدوم بود هرمی رفت قطر و امارات بعدش اینجوری نابود شد.

دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.