دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۴:۱۹:۰۶ ۱۳۹۵/۱۰/۲
سایز متن:
+ -

سرمربی تیم پرسپولیس گفت:هواداران یار 12 ما بودند و به ما اعتماد داشتند. 

به گزارش کاپ، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل تیم سیاه جامگان اظهار داشت: ابتدا بابت تاخیرم عذرخواهی می کنم. همچنین از هواداران تشکر می کنم که از ما حمایت کردند. آنها یار 12 ما بودند و به ما اعتماد داشتند. بازی با سیاه جامگان آخرین بازی نیم فصل اول است.

وی در ادامه افزود: از آنها مصرانه می خواهم در بازی فردا به ورزشگاه بیایند تا با هم قهرمانی نیم فصل را جشن بگیریم. می دانید که برای همه تیمها احترام قائل هستم. نتیجه می تواند به هر نحوی رقم بخورد. اگر بازی آخر ما با سیاه جامگان را به یاد داشته باشید ما دو بر یک عقب بودیم و یک اخراجی هم داشتیم. آنها تیم خوبی هستند. مربی کنونی سیاه جامگان مربی عاقل و باهوشی به نام خداداد عزیزی است. او به دنبال این است تا شادی ما را به هم بریزد. پنهان نمی کنم که تیم ما از آنها بهتر است. بازی هم در خانه ما برگزار می شود.

سرمربی پرسپولیس در ادامه خاطرنشان کرد: کسی فکر نکند که ما سیاه جامگان را دست کم می گیریم. تنها هدف ما برد، برد، برد است. در ترکیب ما امید عالیشاه حضور ندارد. همین طور دو بازیکن اوکراینی ما که در طول هفته بیمار بودند. اما خوشبختانه علیرضا بیرانوند به ترکیب ما برگشته است.

برانکو درباره تقابل با خداداد عزیزی و احتمال دست کم گرفتن سیاه جامگان اذعان داشت: هر بازیکنی که بهتر عمل کند در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت. خداداد عزیزی یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ ایران است. اما این باعث نمی شود ما از هدفمان دست بکشیم. ما اصلا حریف را دست کم نمی گیریم و به این موضوع افتخار می کنم که بازیکنانم چنین تفکراتی دارند. 

وی در ادامه درباره نقل و انتقالات باشگاه جدایی نوراللهی و عالیشاه و بی تعصب خوانده شدن این دو بازیکن از طرف باشگاه گفت: خوشبختانه من روزنامه نمی خوانم. تفاسیر زیادی می شود. این بازیکنان به باشگاه خیلی خدمت کردند. آنها به تصمیم خودشان و با دلایلی که دارند می خواهند به سربازی بروند  ودینشان را به کشورشان ادا کنند. اصلا مایل نیستم در این باره بحث کنم. 

سرمربی پرسپولیس درباره جدایی محمد انصاری و بازگشت مهرداد کفشگری اذعان داشت:در همه جای دنیا این بحث‌ها صورت می‌گیرد و بعضا اطلاعات نیمه صحیح و دروغ نوشته می‌شود اما انصاری هیچ مصاحبه‌ای نکرده است. قطعا او جایی نمی‌رود و با کسی هم در این باره صحبت نکرده اما طبیعی است که می‌خواهند او را به هم بریزند تا هواداران را علیه او کنند و متأسفانه هدف این کار هم مشخص است. اگر قرار است بازیکنی برود یا بیاید، باید اطلاعات رسمی را از باشگاه بگیرید و فکر می‌کنم همه جای دنیا هم شرایط به همین گونه است اما به هر حال این گمانه‌زنی‌ها در رسانه‌ها طبیعی است. به تعبیر ما در کرواسی به این فصل، فصل خیارشور گفته می‌شود چون لیگ تعطیل است و بازی انجام نمی‌شود و به همین دلیل این خبرها بیرون می‌آید.

سرمربی پرسپولیس درباره اردوی پرسپولیس در نیم فصل گفت: ما پیش بینی خاصی در امارات نداشتیم. زمان کمی وجوددارد و قرار شده مهمان دعوت کنیم. یکی از تیم هایی که به قطر یا امارات برای اردو زدن می رود از طرف ما دعوت خواهد شد. اما برنامه مسابقات لیگ را نمی دانیم.

سرمربی پرسپولیس درباره تقویت این تیم گفت: ما قصد این کار را داریم اما اکثر بازیکنان با باشگاه هایشان قرارداد دارند و باید ببینیم در ادامه چکار می کنند. 

وی در پاسخ به این سوال که بازیکنانش را در اختیار تیم ملی قرار می دهد یا خیر گفت: اطلاعات زیادی درباره اردوی تیم ملی ندارم. هر وقت مطلع شدم در این باره نظر قطعی ام را خواهم گفت. چیزی که مشخص است این است که بازیکنان همیشه در خدمت تیم ملی هستند و هیچکس از طرف باشگاه ما مخالفتی ندارد. 

سرمربی پرسپولیس درباره عملکرد رادوشویچ و رقابتش با بیرانوند و اینکه چه کسی درون دروازه خواهد ایستاد، تصریح کرد: فردا وقتی بازی شروع شد می بینید که چه کسی درون دروازه خواهد ایستاد. ما آقای رادوشویچ را به همین خاطر آوردیم. شما هیچ وقت نمی دانید چه اتفاقی پیش می آید. خوشحالم که رادوشویچ خیلی زود خودش را با این محیط تطبیق داد. از طرفی خوشحالیم که بیرانوند خوب شده است طبیعی است که بین این دو نفر رقابتی وجود داشته باشد. 

برانکو در پایان درباره عملکرد ضعیف دو بازیکن اوکراینی اذعان داشت: ما فعلا قهرمان لیگ هستیم و از 14 بازی فقط یک باخت داشتیم. دو بازیکن اوکراینی دیر به تیم ما آمدند و طبیعی بود در تیمی که برنده است به سختی راه پیدا کنند. 

 


همچنین بخوانید
۶ دیدگاه
 • گیج میج مرد پاسخ

  در جایی نوشته شده بود که رفتن انصاری قطعی است در حالی که چنین چیزی اصلا صحت ندارد و ایشان اصلا قصد رفتن ندارند و اعلام کرد که از آن منبعی که این خبر را پخش کرده است به صورت رسمی شکایت می کند!

 • شاهین پاسخ

  در جایی نوشته شده بود که رفتن انصاری قطعی است در حالی که چنین چیزی اصلا صحت ندارد و ایشان اصلا قصد رفتن ندارند و اعلام کرد که از آن منبعی که این خبر را پخش کرده است به صورت رسمی شکایت می کند!

 • تراختور عاشقلری پاسخ

  انسان شک می کنه این مربی باشخصیت و متین که حرف زدنش رو بلده/مربی تیمی همچون 4پوهیچ و دیگر هیچ باشه.

  Amir persp0lisi پاسخ

  ای خدا شکرم به کارت فقط 😣 😣 😣 وختیکه دلمون میگیره میریم یوتیوب سوتی های سوراختوری ها رو میبینیم روحمون شاد میشه و سوژه ی شادی مون هستن حالا برا ما شاخ میشن 😣😣😣😣😣😣 به شرفم اعتماد بنفس این سوراختوری ها رو داشتم با دمپایی اورست رو فتح میکردم 😣😣😣😣

 • خیار شو نگو پاسخ

  دبه خیارشور بگو اون دوتا اوکراینه شبیه دبه خیارشورن از وقتی اومدن اون شکمشو Nام شده

 • Amir persp0lisi پاسخ

  تو عشق منی برانکو ایوانکوویچ کیسه و سوراخ کن 😘😘😘😘😍😍😍😍 چقد تو جنتلمن و دوس داشتنی هستی آخه جیگرتووووو خام خام با افزودنی های مجاز بخورم 😂😂😘😘😘 کل لیگ یه طرف برانکو یه طرف 😍😍😍😍

دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.