دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۲۰:۲۱:۳۷ ۱۳۹۶/۰۲/۹
سایز متن:
+ -

سرمربی پرسپولیس گفت: بازیکنان ما روحیه و شخصیت خود را نشان دادند.

به گزارش کاپ، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری بعد از دیدار با ذوب آهن اظهار داشت: قبل از هر چیز بابت شهدای مرزبان تسلیت عرض می کنم. این آخرین بازی لیگ ما در تهران بود و واقعا جا دارد به بازیکنانم تبریک بگویم. واقعا روحیه و شخصیت خود را نشان دادند.

 وی افزود: کلاهم را برای بازیکنانم برمی دارم. بازی آخر خانگی بعد از بازی سخت با الهلال بود و مهم بود که نمایش خوبی داشته باشیم. ذوب آهن در مجموع تیم سختی است. در 2 سال اخیر تنها نیمی است که نتوانستیم ببریم.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: بعد از 2 بر صفر و 3 بر یک توانستیم نتیجه را برگردانیم و به همین دلیل به بازیکنان تیمم تبریک می گویم. همچنین از هواداران تشکر می کنم که در کل فصل یار دوازدهم ما بودند. ما هفته آینده یک بازی سخت را با الوحده خواهیم داشت که امیدوارم آماده شویم. 

برانکو در خصوص اعتصاب بازیکنان و موضع خودش گفت: این یک مساله بین بازیکنان و باشگاه است. بازیکنان دنبال حق و حقوق خود هستند و من نمی توانم این وسط قاضی باشم. من همیشه در کنار بازیکنان هستم. من نمی توانم بین آنها حکم باشم. به عنوان مربی ناراحت می شوم که می بینم بازیکنان تمرین نمی کنند. همچنین اینکه نوراللهی و عالیشاه تمرین نمی کنند و من ناراحتم. این به هر حال شغل ماست.

وی درباره استقبال کم تماشاگران از بازی امروز و اینکه بازیکنان نتوانستند به خاطر همین ذوب آهن را ببرند، گفت: چطور فکر می کنید که ما می توانستیم ساده ذوب آهن را ببریم؟ گفتم که 2 سال است نتوانستیم این تیم را ببریم. آنها با ثبات هستند و توانستند 2 سال قهرمان جام حذفی شوند. نمی دانم شما چطور این حرف را می زنید. من خوشحالم که بازیکنان در چنین جوی که علیه شان بود، توانستند بازی کنند و بازی را نبازند. سایر مسائل دیگر جایش در کنفرانس خبری نیست. من نمی توانم بگویم که چرا هواداران برای این بازی نیامدند. آنها یک فصل از ما حمایت کردند و شاید امروز به خاطر باران نیامدند.

برانکو درباره ارزیابی اش از نیم فصل دوم برای پرسپولیس بیان داشت: من متوجه نمی شوم. ما قهرمان شدیم و این موضوع جای سوال ندارد. ما 12، 13 امتیاز بالاتر از تیم دوم جدول هستیم. می شود از عملکرد ما انتقاد کرد. در 16 سال اخیر هیچ تیمی اینطور با قاطعیت قهرمان نشده بود. همه رکوردها را شکستیم و بهترین تیم لیگ شدیم. بهترین دفاع را داریم. 3 هفته هم زودتر قهرمان شدیم. طبیعی است که بازی های ضعیف تر بوده اما تنها تیمی هستیم که بدون بازیکن خارجی بازی می کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که با ادامه اعتصاب چه رفتاری خواهد داشت، گفت: این مساله به من مربوط نمی شود و بین بازیکنان و باشگاه است. من با کاپیتان های تیم صحبت کردم. آنها وضعیت را برای من تشریح کردند. قصد ندارم اینجا قضاوت کنم اما همیشه در کنار بازیکنان هستم. من تا جایی که می دانم فردا ساعت 10:30 تمرین برگزار می شود.

برانکو در پاسخ به سوال خبرنگاری افزود: چطور بازی بار فنی نداشت؟ ذوب آهن برای مقام چهارمی می جنگد.

وی در پایان افزود: ما می خواستیم بازی را ببریم و 3 گل هم زدیم اما متاسفانه اشتباهاتی در نیمه اول انجام شد. هیچ کس اصلا نپرسید که از بازی راضی هستم یا خیر. 


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.