دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۲:۲۲:۰۵ ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
سایز متن:
+ -

مهاجم ذوب آهن گفت:الان بازیکن ذوب آهن هستم و به این تیم تعهد دارم.

جری بن سون مهاجم هندوراسی ذوب آهن که سال گذشته در پرسپولیس به میدان می رفت، دیروز مقابل تیم سابقش قرار گرفت و 2 گل هم به ثمر رساند، در گفت و گو با خبرنگار کاپ در رابطه اتفاقات پیرامون بازی دیروز صحبت کرد.

باید پرسپولیس را می بردیم

به نظرم هر 2 تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و مردم از تماشای این بازی لذت بردند. ما خیلی خوب بازی را شروع کردیم و می توانستیم برنده بازی باشیم چون دو گل از پرسپولیس پیش بودیم. نیمه اول خیلى بهتر از پرسپولیس حاضر شدیمو باید از این برتری خود استفاده می کردیم. به هر حال روی برخی اشتباهات گل خوردیم و متاسفانه برتری مان را از دست دادیم.

تشویق پرسپولیسی ها مرا سورپرایز کرد

دیروز مقابل تیم سابقم قرار گرفتم و از هواداران پرسپولیس هم تشکر می کنم که مرا تشویق کردند. این رفتار آنها مرا هیجان زده و سورپرایز کرد. من سال گذشته در این تیم بودم و خاطرات خیلی خوبی هم دارم. همان زمان نیز با هواداران ارتباط نزدیکی داشتم و از دیدن دوباره آنها خوشحال شدم. به هر حال من الان بازیکن ذوب آهن هستم و به این تیم تعهد دارم.

از شرایطم در ذوب آهن راضی ام

از شرایطی که امسال در باشگاه ذوب آهن داشتم، خیلی راضی هستم. این باشگاه امکانات خوبی دارد و توانستیم نتایج خوبی در نیم فصل دوم بگیریم. با نظر کادرفنی من خیلی از بازیها را به صورت ثابت بازی می کنم و دیروز هم توانستم 2 گل بزنم.

اشتباهم مقابل العین را جبران کردم

خیلی خوشحالم که دیروز 2 گل برای ذوب آهن زدم و این گل ها را به هواداران ذوب آهن تقدیم می کنم. من مقابل العین پنالتی را هدر دادم و اشتباهی کردم که امیدوارم هواداران با گل هایی که دیروز زدم، آن اشتباه را از یاد برده باشند.

باید الاهلی را شکست دهیم

ما بازی سختی در لیگ قهرمانان آسیا با الاهلی عربستان در خارج از خانه داریم. باید بتوانیم شکستی که مقابل العین داشتیم را جبران کنیم و با شکست تیم حریف به مرحله بعد برسیم. ما با تمام توان به مصاف حریف می رویم و امیدوارم بهترین نتیجه را هم کسب کنیم.

مردم ایران مهربان هستند

در این دوسال که در ایران حاضر هستم، شرایط برای من خوب بوده ومردم با من مهربان بودند. امیدوارم بتوانم بازهم برای فصل آینده در ایران بمانم اما هنوز تصمیمی نگرفتم. باید بعد از پایان فصل برای سال آینده مذاکره کنیم.


همچنین بخوانید
۱ دیدگاه
  • King maldini❤❤❤ پاسخ

    آره.سورپرایزت کردن.شانس آوردی قهرمان شدن و نیازی به امتیاز نداشتن.وگرنه از خجالتت در میومدن داداچ!

دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.