دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۹:۰۴:۱۲ ۱۳۹۵/۰۹/۲۳
سایز متن:
+ -

سرپرست سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد: امیدوارم نمایندگان کشورمان در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با قدرت ظاهر شوند تا بتوانیم بیشترین سهمیه را برای فصل آینده بدست آوریم.

به گزارش کاپ،حیدر بهاروند ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد گرامی پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) تاکید کرد: ایران همواره یک کشور با ثبات وبا امنیت کامل در همه زمینه ها از جمله رقابت های ورزشی بوده و تاکنون بسیاری از رقابت های بین المللی را به بهترین شکل ممکن برگزار کرده است.
این مقام مسئول اظهار داشت: ما برای دیدار با تیم های عربستانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا هیچ مشکلی نداریم و در این رابطه پیگیری های لازم در حال انجام است اما اگر کنفدراسیون فوتبال آسیا با این موضوع مخالفت کند بازی های نمایندگان ایران با عربستان در کشور ثالث برگزار خواهد شد.
بهاروندافزود: رئیس فدراسیون فوتبال برای موفقیت تیم های حاضر در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا دستور همکاری همه جانبه از این تیم ها را صادر کرده و مجموعه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ آمادگی لازم را برای کمک به این تیم ها دارند.
عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال تاکید کرد: همه ارکان سازمان لیگ فوتبال ایران در خدمت کمک به نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا قراردارد و در این رابطه از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهند کرد.
سرپرست سازمان لیگ فوتبال ایران افزود:با توجه به درخواست های مکرر باشگاه های استقلال و پرسپولیس مبنی بر واگذاری بلیط فروشی رقابت های لیگ برتر از نیم فصل این واگذاری باید انجام شود.
بهاروند تاکید کرد: یکی از اهداف سازمان لیگ فوتبال ایران  هماهنگی لازم با ارکان تیم ملی است و تلاش می کند با برنامه ریزی مناسب اردو های  تیم ملی را در تقویم مسابقات لحاظ کند.
عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: برای صعود تیم ملی به جام جهانی باید همه تلاش کنیم و خوشبختانه این تیم نیز با کمک فدراسیون فوتبال ،کارلوس کی روش و همکاری باشگاه ها و سازمان لیگ در موقعیت مناسبی قراردارد .
وی در پایان گفت:امیدوارم با صعود تیم ملی به جام جهانی روسیه 2018 موفقیت های اخیر فوتبال ایران تکمیل شود و شاهد خوشحالی مردم عزیزمان باشیم.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.