دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۳:۳۳:۰۴ ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
سایز متن:
+ -

مدیر روابط عمومی سازمان لیگ گفت:به عقیده من خود نیمکت نشینان تراکتورسازی مقصر بودند که این اطلاعات غلط را به نقاط دیگر ورزشگاه هم انتقال دادند. 

حجت الله بهمنی در گفت و گو با خبرنگار کاپ درباره اتفاقات عجیب رخ داده در پایان دیدار تراکتورسازی و نفت تهران اظهار داشت: من در ورزشگاه حضور داشتم و دقیقا متوجه نشدم که چرا هواداران تراکتورسازی به شادی می پردازند. ما هم شنیدیم که گفتند سپاهان دو گل خورده و بازی به تساوی کشیده شده اما تعجب کردیم چون دقایق پایانی آن بازی سپاهان دو بر صفر جلو بود. فکر می کنم پسر تونی اولیویرا، سرمربی تراکتورسازی، مساله ای را به نیمکت نشینان این تیم انتقال داد که شاید منظور او را اشتباه متوجه شدند و تصور کردند بازی سپاهان به تساوی کشیده شده است. ما می دانستیم که سپاهان قهرمان لیگ شده اما دیگر جو طوری بود که اصلا نمی شد آن را کنترل کرد.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی هم بسیار ضعیف عمل کرد. از ساعت 10 صبح که هواداران زیادی به ورزشگاه آمده بودند نیروی انتظامی حضور خوبی نداشت و در پایان بازی هم دیدیم که جمعیت به داخل زمین ریختند و جو بسیار به هم ریخته بود.

مدیر روابط عمومی سازمان لیگ در واکنش به شایعه ای که گفته شده این اطلاعات غلط به خاطر کنترل جو ورزشگاه و خروج داور و بازیکنان حریف از زمین بوده تصریح کرد: به هیچ وجه این کار هماهنگ شده نبود و هنوز مسئول آن مشخص نیست. اصلا چه دلیلی دارد که ما کنترل بحران را به این شکل انجام دهیم. این اتفاق خودش بحران جدیدی بود که هیچ کس پیش بینی اش را نمی کرد. به عقیده من خود نیمکت نشینان تراکتورسازی مقصر بودند که این اطلاعات غلط را به نقاط دیگر ورزشگاه هم انتقال دادند. 

وی در پاسخ به این سوال که وسایل ارتباطی در دقایق پایانی قطع شده بود یا خیر بیان داشت: در دقایقی این اتفاق رخ داد. مقابل من هم چند دستگاه وجود داشت که جرقه ای زد و خاموش شد. ممکن است این اتفاق به خاطر شرایط آب و هوایی پیش آمده باشد اما به هیچ وجه هماهنگ شده نبود. 

مدیر روابط عمومی سازمان لیگ در واکنش به انتقادات مسئولان تراکتورسازی از سازمان لیگ و متهم کردن آنها به طرفداری از سپاهان خاطرنشان کرد: به هر حال هر تیمی که می بازد یا به قهرمانی نمی رسد از این صحبت ها مطرح می کند. بحث داوری که از آن انتقاد می شود به هیچ وجه مربوط به سازمان لیگ نیست و خدا را خوش نمی آید که بگوییم سازمان لیگ از تیم های اصفهانی حمایت می کند. 

حجت الله بهمنی در پایان گفت: برای اینکه تمام شک و شبهه ها از بین برود این را بگویم که ما تمام تدارکات قهرمانی را در شهر تبریز دیده بودیم و سکویی که بسیار شکیل تر و بهتر بود را به این شهر بردیم. شاید کمتر کسی پیش بینی می کرد قهرمان لیگ در اصفهان مشخص شود به خاطر همین ما سکوی B خود را به این شهر فرستادیم. ما سکویی را که به تبریز برده بودیم را برای فینال جام حذفی به تهران منتقل می کنیم و آن وقت است که تفاوتش را با سکویی که در اصفهان استفاده شد خواهید دید. اگر قرار بود سازمان لیگ قهرمانی را به سپاهان بدهد پس چرا بیشتر مسئولان از جمله خودم، بهروان و کفاشیان در تبریز حضور داشتیم؟


همچنین بخوانید
۲۴ دیدگاه
 • کارت قرمز پاسخ

  محسن تو چه میفهمی دشمنی با ملت آزربایجان چیه ، آیا در بازی برابر استقلال هم هوادارا ن به ترکی گفتن بازی رو به نفع استقلال دربیاره ، این همه برنامه ریزی و کثافت کاری فقط برای جلوگیری از کتک نخوردن داوری که سرنوشت قهرمان با این همه هزینه مادی و معنوی رو عوض کرد کار منطقی و انسانی هست؟ تو چه میفهمی عاشق تراختور بودن چیه تو برو با همون چرتپولیست خوش باش.

 • کریم تراختوری پاسخ

  چرا تیم بازی برده را با مساوی عوض کرد با این همه تماشاچی بد بودیم شانس آوردیم نباختیم رسول خطیبی میگه مقصر سرپرست تیمه من میگم همه تیم از مدیر عامل سرمربی سرپرست مقصر بودن چطور بازی لحظه ها را با شایعه پیوند زدیم چرا نبردیم که تمام به قول شما توطئه ها خنثی کنیم

 • ناشناس پاسخ

  چرا تیم بازی برده را با مساوی عوض کرد با این همه تماشاچی بد بودیم شانس آوردیم نباختیم رسول خطیبی میگه مقصر سرپرست تیمه من میگم همه تیم از مدیر عامل سرمربی سرپرست مقصر بودن چطور بازی لحظه ها را با شایعه پیوند زدیم چرا نبردیم که تمام به قول شما توطئه ها خنثی کنیم واقع بین باشیم فوتبال بازی لحظه هاست.....باید میبردیم چه ده نفره چه ۹نفره

 • ALI پاسخ

  منصوریان میگه من دیدم ناظر فدراسیون نتیجه اشتباه را به نیمکت تراکتور گفت..دیگه این حرفا چیه؟متاسفم واقعا

 • آیسودا(جانیم تراختور)F27 پاسخ

  پسر تونی به نیمکت گفته.حتما خود تونی هم از کنار زمین به بلندگو گفته بازی سپاهان مساوی شده آره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • علی پاسخ

  کسی پیدا نکردند همه چیز را انداختند گردن پسر تونی. تونی و پسرش بین هواداران محبوب هستند و محبوب خواهند ماند. یقین داشته باشید آنها را نمی توانید از هواداران جدا کنید.

 • یاشار پاسخ

  زندگی با سگ و کویر نشین بی هویت بهتر از این نمیشه

 • امیر پاسخ

  آخه اون موقع پسر تونی اخراج شده بود تو از کجا می گی اون اطلاع غلط داد. بیشتر از این رو اعصاب هواداران نه تنها تراکتور بلکه کلیه فوتبال دوستان راه نرین, ما به اندازه کافی(هشت صبح تا بیست و دو) تو ورزشگاه کلیه عذاب ها رو تحمل کردیم. آخرش هم آخر نامردی رو تو ورزشگاه به مردم آذربایجان زدند.

 • حامد تیراختورچی پاسخ

  برو بابا دیگه زمین و زمان می دونند که از 6 هفته قبل واسه قهرمانی سپاهان نقشه می کشیدین. اگه راست میگی چرا آندو اخراج شد؟ چرا اسکوربورد خراب بود؟ آذربایجان قهرمان است و قهرمان خواهد ماند. یاشاسین آذربایجان.

 • حامد پاسخ

  با این کار فقط یک جام رو ازمون گرفتید ولی خیلی چیزهارو بهمون نشون دادید از این به بعد تراختور فقط یک تیمه با هیچ تیمی نه خواهرزادست نه..چیزی

 • مهمان پاسخ

  آقای بهمنی اینا همش نقشه بود.

 • محسن پاسخ

  علی آقا از توهم بیا بیرون. شما در نظرسنجی ها 10% هواداران پرسپولیس هم نیستید بعد اینقدر منم منم هم می کنید. بابا کی میخواهید شماها یه ذره شخصیت پیدا کنید!؟

 • محمد پاسخ

  کم دروغ بگویید ده دقیقه قبل ان . این سیاست.... به سکوها انتقال داده شده بود وماهم منتظر بودیم تا از بلندگوی استادیوم هم پخش شد حتما به سکوهاهم پسر تونی گفته بود .اقایون اولینبارتون نیست که بگیم اشتباه شده

 • رامین پاسخ

  آقای بهمنی، وقتی کسی می خواد این خبرو توی ورزشگاه پخش کنه میتونه از چند تعمه استفاده کنه و یکیش میتونه همین بنده خدا پسر تونی باشه. فکر نمیکنم کار پیچیده ای باشه. وقتی این قدر شهامت وجود داره که دروغ به این بزرگی گفته میشه این یکی که دیگه کاری نداره.

 • اهرلی پاسخ

  جالبه پس منصوریان دروغ میگه: یکی از عکسها هم دروغ میگه؟ فقط شما راس میگین؟؟؟؟؟ایول بابا راستگو.

 • م.ا پاسخ

  چون که آقای بهمنی شما همه چیز را مهندسی کرده بودید...این کار شما هرگز از یاد و خاطره مردم پاک نخواهد شد...ما هم خدای داریم.

 • علی پاسخ

  از ماست که بر ماست تحقیر شدنها، مظلوم واقع شدنها و همه و همه نتیجه عملکرد خود ماست. این ما بودیم که به لیگ شور و حرارت دادیم. تا قبل از ورود تراکتور به لیگ مگر لیگ حساسیت و شور رو حرارتی خاصی داشت؟ این ما هستیم که شمار روزنامه ها و آمار سایتها ورزشی و خبرگزاری ها را بالا بردیم. این ما بودیم که به لیگ آبرو و حیثیت دادیم. اما اینگونه در حقمان ظلم کردند. اگر تصور می کنید سال های آینده خواهیم توانست قهرمان شویم. والله چنین نبوده و نخواهد شد. راه چاره چیست؟ تراکتورسازی از لیگ برتر بیرون بیاید. هم قسم شویم دیگر به استادیوم نرویم تا بفهمند درآمدهای میلیونی رو مدیون کیا بودند.

 • قره داغ پاسخ

  آقای بهبهانی! پسر تونی که خودشو می کشت بعد از خوردن گل از زمینم اخراج شد. قطع رادیو و اینترنت چی؟ خدا از فغانی نگذره.گفتید سپاهان مساوی کرده، تراکتور بازی رو ول کرده بود، وقت کشی هم می کرد.خیانت.

 • هم وطن پاسخ

  حیف که مجبورم به تو بگم هم وطن. "حجت الله بهمنی در پایان گفت: برای اینکه تمام شک و شبهه ها از بین برود این را بگویم که ما تمام تدارکات قهرمانی را در شهر تبریز دیده بودیم و سکویی که بسیار شکیل تر و بهتر بود را به این شهر بردیم. شاید کمتر کسی پیش بینی می کرد قهرمان لیگ در اصفهان مشخص شود به خاطر همین ما سکوی B خود را به این شهر فرستادیم. ما سکویی را که به تبریز برده بودیم را برای فینال جام حذفی به تهران منتقل می کنیم و آن وقت است که تفاوتش را با سکویی که در اصفهان استفاده شد خواهید دید. اگر قرار بود سازمان لیگ قهرمانی را به سپاهان بدهد پس چرا بیشتر مسئولان از جمله خودم، بهروان و کفاشیان در تبریز حضور داشتیم؟"

 • sina پاسخ

  آقای بهمنی سرپرست تیم تراکتور و سرپرست تیم نفت و سرمربی تیم نفت گفتن که از سوی یکی از مسیولین سازمان لیگ یا فدراسیون فوتبال این خبر رو به نیمکت دادند

 • جواد پاسخ

  آقای بهمنی لطفا دیگر با این مطالب مسخره خودتان را بیشتر از این مسخره تر نکنید. قطع موبایل و ارتباطات جمعی کار چه کسی بود اینقدر با شعور مردم آذربایجان بازی نکنید همه چیز کاملا مشخص است.

 • tr پاسخ

  آقا اصلا بنویسد هواداران وحشی هستنند و هیچی نمی فهمند. فقط شما.

 • محسن پاسخ

  مسئولان امنیتی بخاطر جلوگیری از فاجعه انسانی در ورزشگاه تبریز ارتباطات را قطع کردند و اعلام کردند بازی سپاهان مساوی شده چون هواداران بی ظرفیت تراکتور بعد اخراج تیموریان با شعار داور را تهدید می کردند که اگر تراکتور قهرمان نشه نمی گذارند زنده از ورزشگاه بره بیرون. اگه بخاطر فوتبال جان انسانها به خطر بیفته چه فایده داره!؟ چه ارزشی داره!؟ پرسپولیس توی دربی 2 بر صفر عقب بود و همین آقای فغانی، اولادی را ناعادلانه اخراج کرد ولی پرسپولیس بازی را برد. پرسپولیس حتی 9 نفره هم توی دربی نباخته. تراکتور به این دلیل قهرمان نشده که اونها خودشون را از پیش برنده می دونستند و ساده لوح بازی درآورند. باید حرفه ای تر بازی می کردند.

 • حسن پاسخ

  با اینکارتون مردم رو بیدار کردید.تاوان سنگینی خواهید داد.

دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.