دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۸:۱۰:۱۱ ۱۳۹۶/۰۲/۹
سایز متن:
+ -

رییس فدراسیون فوتبال گفت: ما باید به سمت اقتصاد مقاومتی و کاهش هزینه‌ها حرکت کنیم.

به گزارش کاپ،مهدی تاج پس از برگزاری انتخابات هیات فوتبال استان خراسان جنوبی، در نشست خبری درباره احتمال حضور زنان در ورزشگاه‌های فوتبال گفت: حضور بانوان در استادیوم‌ها مستلزم یک سری اتفاق‌ها است همه می‌دانیم که ورزشگاه‌های ما به لحاظ زیرساخت و فنی آمادگی این کار را ندارند.در حال حاضر ورزشگاه آزادی بهترین ورزشگاه ماست ولی امکان ورود و خروج برای بانوان در این ورزشگاه ورود ندارد پس باید ابتدا زیرساخت را حل کنیم و سپس به مسائل فرهنگی ورود کنیم.

وی ادامه داد:همین الان بابت اتفاقات بازی ایران و چین  جریمه شده‌ایم. این یک بی‌انضباطی است که تیم‌های ما مرتبا جریمه شوند. استقلال و پرسپولیس در آسیا جریمه شده‌اند و حالا ما بابت بازی با چین جریمه شده‌ایم. اگر آن ترقه به سمت داور بازی ما و چین پرتاب نمی‌شد مسئله خیلی کمتر بود و مشکلی نداشتیم. اگر داور آن بازی می‌خواست می‌توانست بازی را تعطیل کند اما این کار را نکرد. ما اعلام کردیم که مجرم را دستگیر کردیم. به هر حال این‌ها یک اقلیتی هستند.افرادی که این کارها را می‌کنند بیمارانی هستند که مشکل‌شان را به کشور سرایت می‌دهند. حتما جریمه‌های سنگینی در این صورت شامل ما می‌شود.

رییس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد:ما آیین‌نامه انضباطی را تغییر داده‌ایم و طبق آن جریمه‌های ۵ میلیونی تا ۵۰ میلیون افزایش یافته و جریمه‌های ۱۰ میلیونی تا ۱۰۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است. احکامی هم صادر کرده‌ایم تا مثلا به تیم‌ها مجوز دهیم فقط ۱۰ درصد بازی‌هایشان را حق دارند در اختیار تماشاگران قرار دهند. از نیروی انتظامی خواسته‌ایم گیت‌هایی تعبیه کند تا تماشاگران نتوانند ترقه به ورزشگاه ببرند. متاسفانه با وجود اینکه بلیت فروشی‌ها الکترونیکی شده، همچنان عده‌ای بدون بلیت به ورزشگاه می‌روند. ما باید به این مسئله سامان بدهیم تا مشکلات کمتر شود. تیم ما چین را برد و در یک قدمی صعود قرار دارد ولی یک نفر ترقه‌ای به سمت داور پرتاب می‌کند. این یک اتفاق معمولی نیست و قطعا مغرضانه است. این حرکت یک حرکت جاهلانه هم نیست بلکه مغرضانه است.

وی درباره کارلوس کی‌روش و وضعیت تیم ملی بیان داشت: جلساتی را با ایشان ترتیب خواهیم داد. باید زمانی را انتخاب کنیم که هم ایشان باشند و هم ما فرصت کافی برای صحبت درباره کادرفنی و دستیاران و همچنین حریفانی برای دیدارهای دوستانه برای آماده سازی تیم برای حضور در جام جهانی روسیه داشته باشیم. ما پیش از دیدار با ازبکستان بازی دوستانه‌ای در خارج از کشور برگزار خواهیم کرد اما تا قطعی نشدن حریف نام این تیم را نمی‌گویم. به هر حال شما هر کاری که بکنید عده‌ای منتقد پیدا می‌کنید. ما برنامه‌هایمان بر اساس تدبیر و برنامه‌ریزی بوده است. 

تاج افزود: ما باید به سمت اقتصاد مقاومتی و کاهش هزینه‌ها حرکت کنیم. باید ظرفیت‌های کشور ما را بشناسیم و از آنها استفاده کنیم. تیم ما در همین چهارمحال و بختیاری فوتسال بازی می‌کند و در شهرکرد اردو می‌زند.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.