دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۰۹:۲۱:۱۳ ۱۳۹۵/۱۰/۲۳
سایز متن:
+ -

داستان دفاع چپ پرسپولیس همچنان در هاله‌ای از ابهام است.

به گزارش کاپ و به نقل از ایران ورزشی،پرسپولیس شایان مصلح را فعلا نخواسته اما دوباره بحث جدایی محمد امین آرام طبع جدی شده است. اخیرا شایعه شده باشگاه پرسپولیس می‌خواهد محمد امین آرام طبع را با علی عبدا...‌زاده بازیکن تیم نفت آبادان معاوضه کند که برخی غیبت دیروز آرام طبع در تمرین را هم به این موضوع مرتبط می‌دانند. اما موضوع نگران کننده اینجاست که عبدا...‌زاده مدافع راست است و در نیم‌فصل اول به اجبار دست نشان و با وجود نارضایتی خودش در دفاع میانی بازی کرد و البته خوب هم نبود. دیروز وقتی نورمحمدی اولین بازی‌اش را برای نفت آبادان انجام داد، عبدا...‌زاده به دفاع راست برگشت. حالا سوال این است که پرسپولیس با در اختیار داشتن دو مدافع راست ملی‌پوش چه نیازی به بازیکنی در این جناح از زمین و هزینه اضافی دارد و در حالی که بشدت دنبال مدافع میانی و چپ می‌گردد این چه تدبیری است؟
در عین حال اخیرا شایعاتی مبنی بر جذب مهرداد جماعتی کاپیتان فولاد هم شنیده می‌شود. جماعتی که در نیم‌فصل اول فقط 8 هفته نخست در ترکیب بود و بعد مصدوم شد بعد از سال‌ها از فولاد جدا شده است.
 گفته می‌شود علت اصلی جدایی جماعتی از فولاد پیشنهاد پرسپولیس بوده است و شاید این بازیکن جانشین آرام طبع و البته رقیب جدید ربیع خواه شود.
 


همچنین بخوانید
۷ دیدگاه
 • ایمون زائد پاسخ

  یعنی چه مگه این باشگاه صاحب ندارد؟ چرابرانکوهرروزیه حرفی میزنه؟ ارام طبع کیه ؟ جمعش کنیدبابا

 • خوزستان پاسخ

  برانکو ازیک تگه چوب هم بازیکنی در حد تیم ملی میسازد و از او یک دفاع میانی خوب میسازد همانطوری که از یک بازیکن تستی مثل محمد انصاری یک دفاع چپ عالی و سپس یک دفاع میانی در حد تیم ملی ساخت

 • Abbas پاسخ

  ثابت کردی رسانه لنگی هستی

 • سام پاسخ

  تورا به جان هر کسی که دوست دارید، فقط و فقط در یک جمله بفرمائید که کجای این مسئله طبق چه طرز فکری نگران کننده بوده؟ بنده هر چه فکر میکنم ، به چیزی جز استفاده از یک تیتر مخملی نمیرسم.

 • پیمان پاسخ

  تدبیرشو برانکو بهتر میدونه تا شما.

 • Amir persp0lisi پاسخ

  والا کاش فقط برانکو یه بازی امتحانی ماهینی و سیدجلال رو بزاره دفاع وسط،حاج انصاری رو دفاع چپ و رامین رضاییان هم دفاع راست،ربیع خواه برا ذخیره ی حاجی انصاری خوبه 😕😕😕😕 البته مهرداد جماعتی عالیه

  lvlilad پاسخ

  حیرت آور خرید این همه ملى پوش و بازیکنایی که در حد ملى هستن!!!!!!اونوقت وقتى آخر فصل قهرمان نشن چه اتفاقى میوفته؟؟!!!!!تیم ملى لنگ!!!!این همه بازیکن واسه کجاتون میخواین؟؟؟برانکو از ترس داره این همه بازیکن که اکثرا ملى پوشن میخره که به زور اینا قهرمان بشه!!!!.......شب دراز است قیافه ها دیدن داره وقتى قهرمان نشن!!

دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.