دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۰۸:۵۵:۴۳ ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
سایز متن:
+ -

دروازه بان پرسپولیس بیشتر از آنچه که تصور می شد از شعار هواداران این تیم ناراحت شد.

به گزارش کاپ، علیرضا بیرانوند، دروازه بان پرسپولیس روز گذشته در واکنش به شعار هواداران این تیم شدیدا عصبانی شد و اعلام کرد با این شرایط از جمع سرخپوشان جدا خواهد شد.

این مساله با توجه به پیشنهادات اسپانیایی و ترکیه ای که به صورت جدی به دست این دروازه بان ملی پوش رسیده، دور از انتظار هم نیست. 

در هر صورت چیزی که مشخص است، جنگ در پرسپولیس فعلا بالا گرفته و مشخص نیست مسئولان باشگاه و برانکو چطور می توانند این جو تنش زا میان بازیکنان و هواداران را کنترل کنند. اتفاق که اگر رخ ندهد شاید به قیمت جدا شدن چند ستاره این تیم باشد. 


همچنین بخوانید
۴ دیدگاه
 • علی از اندیشه پاسخ

  بیرانوند خیلی زود خودشو نشون داد این آقا باید شیر فهم بشه که این پیشنهادا بخاطر بازی تو پرسپولیس بهش داده شده و تا آخر عمر مدیون پرسپولیس وهواداراشه از اقای برانکو خواهش میکنم تو بازی با الوحده رادو رو تو دروازه بذاره و الا... اقای بیراوند شاید شما جام ندیده باشید ولی اینو بدون پرسپولیس کبیر کم جام نبرده و دروازه بانای بزرگی مثل عزیزخان اصلی-وازگن صفریان --بهروز سلطانی --احمد عابدزاده و.....تو این دروازه واستادن که شما انگشت کوچیکه اونا چه تو بازی وچه تو اخلاق نمیشی پس هرجه زودتر بری ما رو خوشحال کردی

 • مهدی استقلالی پاسخ

  چقدر لنگیارو حقیر کرد خخخخخ میگفت بعد از ده سال قهرمان شدید و متاسفم براتون خیلی باحال بود خخخ

 • علی پاسخ

  ستاره؟؟الان تو به این کلاغ میگی ستاره؟؟؟شانس اورد امسال پرسپولیس دفاع قوی داشت والا ایشون ۵۰تا گل خورده بود کلا ۴تا توپ اومد سمت دروازش همه رو گل خورد،اقای بیرانودوند شرف نداری اگه تو پرسپولیس بمونی.

 • ,وحید پاسخ

  بیرانوند باید ... از تیم ما گم کنه..آقای بیرانوند اگه این مطلبو میخونی بدون تو هیچی نیستی پرسپولیس با اون دفاع آهنی قهرمان شد... بدون تو با رادوشویچ خیالمون راحته..سریع تر جول و پلاستو جم کن و گم شو ..با هوادار در افتادن چیزی جز نابودی برای کسی نداره.. یادت باشه باشگاه همه چیزش هوادارشه.. با بد قدرتی در افتادی.. بازی با الوحده از خجالتت در می آیم..

دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.