دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۶:۰۳:۱۸ ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
سایز متن:
+ -

سرمربی تیم فولاد گفت: آقایان کی صحبت از این کردم که شما با مربی یا گزینه دیگری برای فصل آینده صحبت کرده اید؟

نعیم سعداوی در گفت وگو با کاپ،درباره دیدار تیمش با صنعت نفت آبادان در هفته بیست و نهم لیگ برتر اظهار داشت: پیش بینی می کردیم بازی سختی مقابل صنعت نفت آبادان داشته باشیم چون آنها در چهار هفته اخیر دو برد و دو تساوی به دست آورده و حتی پرسپولیس را هم در آبادان شکست داده بودند. این تیم در حال حاضر در بهترین شرایط خود قرار دارند. در مقابل شرایط تیم ما متعادل نبود چون بازیکن محروم و مصدوم زیاد داشتیم و فقط با 10 بازیکن بزرگسال خود به مصاف صنعت نفت رفتیم اما باید بگویم از هرجهت یک تیم بودیم. خوشحالم از اینکه پس از سال ها توانستیم صنعت نفت را در آبادان شکست دهیم. من به شرف بازیکنانم درود می فرستم که خیلی از آنها با درد و زور آمپول در این بازی به میدان رفته بودند.

وی درباره اظهارات اخیر یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه فولاد مبنی بر اینکه سعداوی به ما بگوید با کدام گزینه برای هدایت تیم فولاد در فصل آینده مذاکره کرده اید تاکید کرد: در نشستی که با هیات مدیره باشگاه داشتیم قرار شد چه من و چه مسوولان باشگاه یک فضای آرام را تا پایان لیگ ایجاد کنیم تا پس از آن ببینم چه تصمیمی خواهیم گرفت. نوار فیلم کنفرانس مطبوعاتی من موجود است من کی صحبت از این کردم که شما با مربی یا گزینه دیگری برای فصل آینده صحبت کرده اید؟ من نه تنها دیروز بلکه هیچگاه درباره اینکه فصل آینده باشم یا نباشم صحبتی نکرده ام و هر وقت مسوولان باشگاه این موضوع را مطرح کرده اند آن را به پایان فصل موکول کردم. من به آنها گفته ام تا انتهای فصل قرارداد دارم همانطور که شما این اختیار را دارید که با گزینه های دیگر صحبت کنید من هم این اختیار را دارم که درباره آینده تصمیم بگیرم. 

سرمربی تیم فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: چرا در حالی که فقط دو بازی تا پایان لیگ باقی مانده و ما با 10 بازیکن بزرگسال خود به مصاف نفت آبادان می رویم، اعلام می کنم که بازیکنان 15 درصد جریمه می شوند. آقایان از این کار چه هدفی را دنبال می کنند. در کجای دنیا مرسوم است که در چنین شرایطی تیم را جریمه کنند. به جای آنکه با تشویق و پاداش به دنبال آن باشند که جایگاه تیم را ارتقا دهند. مسوولان کدام باشگاه را دیده اید که با بازیکنان و کادر فنی خود بدین شکل معامله کنند؟

وی بیان داشت: برنامه گذشته 90 به مقایسه 4 مربی گذشته تیم فولاد پرداخت یعنی عملکرد آقایان جلالی، فرکی، اسکوچیچ و مرا مقایسه کرد. همیشه 90 بازی های فولاد را در آخر برنامه نشان می داد. اینکه اول برنامه می آیند و این مقایسه را انجام می دهند اهدافی پشت آن است که من می دانم چه اهدافی پشت آن قرار دارد و به زودی افراد پشت پرده را معرفی می کنم. چرا این برنامه اجازه نداد دو بازی دیگر ما برگزار شود و بعد به مقایسه بپردازد. اسکوچیچ فصل گذشته با 35 امتیاز کارش را به پایان رساند در حالی که حالا ما 35 امتیازی هستیم و تفاضل گل مان هم از فصل قبل بهتر است. ضمن اینکه هنوز یک بازی دیگر هم باقی مانده است. آیا از نظر میزان سنوات کار ، بودجه و جوانگرایی ما شرایط مشابهی داریم. قرارداد او و کادر فنی اش برای یک سال حدود 3 میلیارد تومان شد در حالی که قرارداد من و اعضای کادر فنی تیم در مجموع 800میلیون تومان می شود یعنی تقریبا معادل قرارداد بدنساز فصل گذشته تیم.

سعداوی اذعان داشت: من واقعا برای این برنامه که دم از عدالت می زند متاسفم. چرا در نیم فصل که ششم بودیم و اگر داور در بازی با پیکان سرمان را نمی برید چهارم می شدیم به این مقایسه نپرداختند؟ چرا زمانی که مرا تشویق می کردند چیزی پخش نمی شد اما حالا که شعار بی غیرت می دهند آن را پخش می کنند. 

وی عنوان کرد: در ابتدای فصل مسوولان باشگاه سیاستگذاری خود را روی جوانگرایی ، بومی گرایی و تعدیل بودجه قرار دادند اما آیا آقایان نمی دانند این کار نیاز به صبر و حوصله و حمایت دارد. از یک طرف سیاستگذاری خود را بر این مبنا قرار داده و از طرف دیگر در مصاحبه هایشان به شکل دیگری عمل می کنند. من انتظار این تناقض را در رفتار آنها ندارم.

سرمربی تیم فولاد تاکید کرد:آقایان مدام صحبت از کمیته فنی می کنند اما هواداران ، پیشکسوتان فوتبال خوزستان و علاقه مندان به فوتبال دوست دارند بدانند که اعضای کمیته فنی چه کسانی هستند، چرا آنها را معرفی نمی کنید؟

وی گفت:شما نگاه کنید انصاری در حالی که 4 هفته از لیگ برتر گذشته بود به جمع ما اضافه شد. او دریک جنگ نابرابر برای آقای گلی قرار داشت و داور هم با کارتی که در این بازی به او داد او را از رسیدن به این هدف در هفته آینده محروم کرد. با این شعارهای بی غیرتی که به این بازیکنان از سوی برخی از تماشاگران که برای من کاملا مشخص است از کجا خط و خطوط می گیرند و همچنین اعلام می کنند 15 درصد بازیکنان باید جریمه شوند ، ببینید این بازیکن تحت چه فشاری قرارداشت و با این شرایط چگونه باید  خود را کنترل کند. 

سعداوی بیان داشت: ما به دنبال آشوب و ملتهب کردن شرایط اوضاع نیستیم.قطعا تمام تمرکز خود را بر روی بازی آخر با پیکان قرار می دهیم و پس از آن قطعا حرف ها بیشتری خواهم داشت و جزییات را مطرح خواهم کرد.شما نگاه کنید با اتفاقاتی که داوری در این بازی با صنعت نفت برای ما رقم زد در بازی آخر فقط 8 بازیکن بزرگسال خود را در اختیار دارم. با این جرایمی که برای انهادر نظر گرفته اند من کار سختی را برای ترمیم روحیه آنها و آماده کردنشان برای بازی دارم.اما باز هم می گویم تا اینجا هم هرنتیجه ای که رقم خورده روی تعصب و غیرت بازیکنانم بوده و من به شرف آنها درود می فرستم. هنوزهم دلیل جریمه بازیکنان و اعلام آن در حالی که فقط دو هفته تا پایان لیگ باقی مانده را متوجه نمی شوم .می توانستند این کار را بعد از پایان لیگ انجام دهند. ببینید در  حال حاضر ما چه شرایطی داریم و با چه اوضاعی باید به مصاف تیم پیکان برویم.


همچنین بخوانید
۲ دیدگاه
  • قادر پاسخ

    اقای سعداوی یادته پارسال چقدرچوب لای چرخ فولاد ودراگان گذاشتید وهمیشه برعلیه اش توطئه میکردید ؟ چقدرمصاحبه برعلیه دراگان انجام دادید؟ این رسم جوانمردی بود؟ بالاخره موفق شدی باعواملت مربی باکلاسی چون دراگان رافراری دادی وفولادرابه خاک سیاه نشوندی . حالادیدی که اینکاره نیستی . توحتی لیا قت اداره یک مدرسه فوتبال راهم نداری . شعارتماشاگران رابرعلیه ات شنیدی لنگی خجالت بکش

  • هادی پاسخ

    اخه توهمی طارمی هم ۴ هفته اول نیمکت نشین بود یار جایگزین میومد تو

دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.