دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۲۱:۲۹:۵۰ ۱۳۹۶/۰۲/۹
سایز متن:
+ -

سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: در فاصله چهار هفته مانده به پایان مسابقات مدیرعامل باشگاه مصاحبه می‌کند و می‌گوید که انتظار بیشتری از سرمربی داشته یا در فاصله دو هفته مانده به پایان مسابقات بازیکنان را جریمه می‌کنند.

به گزارش کاپ، نعیم سعداوی پس از پیروزی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: اول گله می‌کنم از هواداران تیم صنعت نفت که در بازی رفت تشریف آوردند در اهواز و به گرمی از آنها پذیرایی کردیم، امروز هم انتظار داشتیم به نحوی که در شأن اهواز و مردم خونگرمش است از هوادارن ما میزبانی شود. در هر صورت آنها با هزاران امید به عشق تیم‌شان به اینجا امده بودند و این رفتار درست نبود. ما خوزستانی‌ها صاحب فرهنگ اصیلی هستیم. و اگر اتفاقی از سمت هواداران ما هم افتاده باید شما به عنوان میزبان می‌بخشیدید. باید با تمام وجود درود بفرستم به غرور و شرف بازیکنان به دلیل اینکه خیلی سخت است، پرسپولیس با آن قدرتش در اینجا شکست خورد.

وی ادامه داد:ما با هم تعارف نداریم همیشه در آبادان فوتبال بازی کردن سخت است. باید به هر دو تیم تبریک گفت، چون هر دو فوتبال بازی کردند، نتیجه هم قابل پیش‌بینی نیست. مطمئنم صنعت نفت فصل بعد با این تماشاگران نتایج بهتری خواهد گرفت. باید مسئولان استان خوزستان است از این تیم حمایت کنند، اصلا وظیفه آنها است که حمایت کنند، آقایانی که در این شهر کارخانجات صنعتی دارید و هر روز گرد و خاک به خرد مردم می‌دهید وظیفه شما است از این تیم‌ها حمایت کنید. مردم دیگر هیچ توجیهی را نمی‌پذیرند.برای بازی امروز شناخت خوبی از نفت داشتیم و می‌دانستیم تلاش می‌کند امتیاز بگیرد و به بازی بسته رو خواهد آورد. سال اول نفت در لیگ برتر است و طبیعی است این تیم بسته بازی کند. ما هم شرایط بسیار خاصی برای این بازی داشتیم. ۳،۴ بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشتیم. تیمی که ۱۸ بازیکن دارد ما فقط با ۱۰ بازیکن بزرگسال در اختیار داشتیم.

سعداوی افزود: باشگاه‌مان شرایط خاصی داشت، در فاصله چهار هفته مانده به پایان مسابقات مدیرعامل باشگاه مصاحبه می‌کند و می‌گوید که انتظار بیشتری از سرمربی داشته یا در فاصله دو هفته مانده به پایان مسابقات بازیکنان را جریمه می‌کنند. شما چنین چیزی سراغ دارید؟ توصیه می‌کنم بگذارند لیگ تمام شود بعد از آن تصمیم خود را بگیرند و تا آخر هم روزی تصمیم‌شان بمانند، نه اینکه بگویند پافشاری معکوس کرده‌ایم. 


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.