دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۲۰:۵۷:۵۱ ۱۳۹۵/۱۰/۲۱
سایز متن:
+ -

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با 18 بازیکن و در غیاب چندین بازیکن اصلی خود به مصاف استقلال خوزستان خواهد رفت.

به گزارش کاپ،امیر قلعه نویی یکی از سخت ترین روزهای خود در لیگ را برابر استقلال خوزستان تجربه خواهد کرد زیرا در این روز چند مهره اصلی تراکتورسازی به دلیل مصدومیت حاضر نیستند. 

کاروان تراکتورسازی با 18 بازیکن روانه اهواز شده است که نکته جالب حضور سه دروازه بان در این فهرست 18 نفره است. 

آنها که در این بازی ادینیو، آقایی، رمضانی و گودرزی را در اختیار ندارند بالاجبار کرار جاسم را در فهرست 18 نفره قرار داده اند تا شاید در دقایقی از بازی به کمک شان بیاید؛ کراری که چند روزی از تمرینات این تیم دور بوده و میزان آمادگی اش نامشخص است. 

از سوی دیگر آنها دو بازیکن تازه وارد خود یعنی نوراللهی و عالیشاه را در اختیار دارند که  گفته می شود هر دو بازیکن فرم مطلوبی دارند اما مشخص نیست که قلعه نویی در این بازی عالیشاه را در ترکیب اصلی قرار دهد یا آنکه مهدی شریفی آماده این روزها را به میدان بفرستد.

تراکتورسازی در دیدار روز پنجشنبه به احتمال زیاد با ترکیب اخباری ، ایرانپوریان ، مهدی زاده ، شفیعی ، محمدی ، کیانی، نوراللهی، نوری، ابراهیمی، حاتمی و شریفی (عالیشاه) روانه میدان خواهد شد.

کادر فنی این تیم هنوز روی سیستم خود به جمع بندی نرسیده است. آنها اگر با سیستم 4-2-3-1 به میدان بروند فرزاد حاتمی تک مهاجم خواهد بود و امید عالیشاه در خط هافبک به عنوان بازیکن ثابت حاضر خواهد شد اما اگر سیستم بازی با دو مهاجم را در نظر بگیرند آن وقت احتمالا مهدی شریفی وارد ترکیب خواهد شد.

گفتنی است؛ تراکتورسازی در این بازی نفراتی چون کرار، بنگر، نادری، طاهران، بهرامی و تهامی را نیز روی نیمکت دارد. 

 


همچنین بخوانید
۸ دیدگاه
 • جنتو پاسخ

  سعید آقایی مصدومیتش خوب شده میتنونه بازی کنه.نیازی به مهدی زاده نیست

 • TT پاسخ

  کاش قلعه نویی به طاهران وتهامی فرصت بازی بده

 • ابی پاسخ

  فک کنم عالیشاه رو نزاره چون کرار برگشته

 • آیحان پاسخ

  امیدوارم ببریم

 • پاشا تبریزلی پاسخ

  4231 بازی کنیم بنظرم بهتره نیمه دوم میشه تغییر تاکتیک داد اگر به نتیجه نرسیدیم. من بشخصه نظرم اینه شریفی مهاجم نوک باشه چون هم رو زمین خوبه هم رو هوا حاتمی فقط رو هوا خوبه. ضمن اینکه با دو وینگر سرعتی مثل ابراهیمی و عالیشاه در ضد حملات خیلی باید تیم زهر دار باشه.

 • اردبیل پاسخ

  استقلال خوزستان یکی از بازیکنان تاثیر گذارشو که زهیوی باشه از دست داد. دو بازیکن نانگ و افشین و گرفته که مشخص نیست میزان آمادگیشان چقدر هست. در بازی با ذوب اهن با اینکه حریف ده نفره شده بود ما افراطی دفاع میکردیم در صورت که اولا حداقل باید دفاع تیمی رو یک خط میبردیم جلو و در ضد حملات هم سریع و با دقت عمل میکردیم همین ضعف نردیک بود در اواخر بازی کار دست تیم بده.

 • میلاد تی تی پاسخ

  حضور حاتمی برای توپهای بلند و ضربات ایستگاهی هست. با وجود دو هافبک دفاعی، وینگر ها باید بیشتر در کار حمله شرکت کنند شریفی(عالیشاه) - ابراهیمی. مخصوص در ضد حملات باید سریع اضافه بشوند به خط حمله.

 • تراختـــور پاسخ

  تو خانه حریف که اصولا تیم حریف باید حمله کنه و تراختور از ضد حملات استفاده کنه نیاز به یک بازیکن سرعتی در خط حمله هست مثل شریفی

دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.