دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۳:۲۴:۲۰ ۱۳۹۵/۱۰/۲۱
سایز متن:
+ -

هافبک تیم ملی فوتبال ایران گفت:فکر نمی کنم بتوانم با حضور در لیگ های عربی به خواسته هایی که دارم برسم. 

به گزارش کاپ، با وجود گذشت حدود 10 روز از آغاز نقل و انتقالات فوتبال اروپا سعید عزت اللهی بازیکن ایرانی نیم فصل اول روستوف روسیه هنوز تیم جدیدش را انتخاب نکرده و بیشتر در زادگاه خودش یعنی بندر انزلی به صورت اختصاصی تمریناتش را پیگیری می کند. در ادامه گفت و گوی خبرنگار کاپ با سعید عزت اللهی را پیرامون وضعیتش می خوانید.

* از وضعیت فعلی خودت بگو.

چند وقتی است که در ایران هستم اما هنوز تصمیم خاصی نگرفته ام. به صورت اختصاصی تمریناتم را دنبال می کنم و پیشنهاداتی که هست را بررسی می کنم تا بهترین تصمیم را بگیرم. سعی می کنم آمادگی بدنی ام در شرایط ایده آل باشد تا در صورت انتخاب تیم جدید مشکلی از این نظر نداشته باشیم.

* تمرینات روستوف هم چند روزی هست که آغاز شده، دیگر قصد نداری به این تیم برگردی؟

راستش را بخواهید در چند هفته اخیر از باشگاه روستوف چهار پنج باری با من تماس گرفتند اما من هنوز جواب مشخصی به آنها نداده ام. بیشتر علاقه دارم تا پیشنهادات جدیدم را بررسی کنم و خیلی مایل به ادامه کار در روستوف نیستم. 

* شرایط بدی در روستوف نداشتی و این تیم هم در لیگ اروپا حضور دارد. دلیل اینکه می خواهی با این تیم قطع همکاری کنی چیست؟

همانطور که قبل از این گفتم می خواهم به جایی بروم که بازی کنم و دیده شوم. اولویتم انتخاب تیمی است که به عنوان بازیکن اصلی در آن به میدان بروم. به هر حال پیشنهاداتی که می رسد، می تواند شرایط بهتری را برای من ایجاد کند. چون در نیم فصل اول فرصت زیادی در بازی در ترکیب روستوف پیدا نکردم.

* ممکن است به لیگ های عربی هم بروی؟

خیر، اصلا به حضور در لیگ های عربی فکر نمی کنم. هدف من ادامه حضورم در فوتبال اروپاست و می خواهم پیشرفت کنم. فکر نمی کنم بتوانم با حضور در لیگ های عربی به خواسته هایی که دارم برسم. 

* از سردار آزمون خبر داری؟

بله، با سردار در مدتی که در ایران بود در ارتباط بودم. فکر می کنم او دیروز برای حضور در تمرینات روستوف ایران را ترک کرد. تا جایی که از او خبر دارم فعلا قرار است روستوف را همراهی کند. چون او وضعیتش مثل من نیست و با این باشگاه قرارداد دارد.

* محمد مایلی کهن چند روز قبل در مصاحبه ای اعلام کرده بود خوب نیست بازیکن تیم ملی لب ساحل تمرین کند، به نظر می رسد این مربی تو را در انزلی دیده و از این اتفاق گلایه داشت.

به هر حال خانواده من در بندر انزلی زندگی می کنند و زمانی که همراه آنها هستم مجبورم در این شهر تمرینات خودم را دنبال کنم. تمرین کردن لب ساحل اتفاق عجیبی نیست و خودم تصمیم گرفتم چنین کاری انجام دهم تا آمادگی بدنی ام بالا برود. این طور هم نیست که کلا لب ساحل تمرین کنم. هر زمانی که در این مدت به تهران آمدم به کمپ تیم های ملی رفتم و بدون مشکل آنجا تمریناتم را دنبال کردم. 

عزت اللهی

* به اردوی اخیر تیم ملی دعوت نشدی و این موضوع برخی انتقادات را در پی داشت. مثلا برانکو اعلام کرده بود که چرا بازیکنانش باید به اردوی امارات بروند اما عزت اللهی و آزمون که در استراحت به سر می برند به اردو دعوت نشدند.

اصلا ماجرا اینگونه نیست که برخی فکر می کنند. تا الان هیچکس دلیل این موضوع را نمی دانست و به همین دلیل برخی صحبت ها مطرح شده بود. من چند باری با آقای کی روش در این مدت صحبت کردم. نظر او این بود که من در اردوی دوبی حضور داشته باشم اما به خاطر امتحاناتی که در دانشگاه داشتم از سرمربی تیم ملی اجازه گرفتم تا در این اردو حاضر نشوم. به هر حال امتحانات نهایی ام بود و کی روش هم قبول کرد که من در این اردو حاضر نشوم.

* از وضعیت تیم ملی خبر داری؟

خبر خاصی ندارم. امیدوارم اردوهای تیم ملی طبق برنامه انجام شود و من هم بتوانم مثل گذشته نظر کادر فنی را برای حضور در اردوهای بعدی جلب کنم.

* به عنوان سوال آخر می پرسم که چه زمانی تیم جدیدت را انتخاب می کنی؟

همانطور که گفتم پیشنهاداتی وجود دارد اما من نمی توانم از باشگاه هایی که به من پیشنهاد دادند اسم ببرم، چون این کار حرفه ای نیست. فکر می کنم در یک هفته یا نهایتا 10 روز آینده بتوانم تیم جدیدم را معرفی کنم.


همچنین بخوانید
۳ دیدگاه
  • sara پاسخ

    ایشالا یه تیم خوب قرار داد ببنده و حاشیه زیاد درست نکنه برای خودش

  • شیدا پاسخ

    الان سعید بیست سالشه و بهترین موقعیت رو داره تا بتونه تو تیم های خوب بدرخشه. من براش آرزوی موفقیت میکنم. یه سوال : سردار نمیخواد از روستوف بره؟ اون توی روستوف خیلی موفق بوده ولی حقشه که از روستوف بره. من برای سردار خیلی خیلی آرزوی موفقیت میکنم

  • تاج آسیا پاسخ

    دوستان استقلالی فردا سالت 11 همه درب وزارت ورزش باید افتخاری رو بندازیم بیرون و فته الله زاده رو برگردونیم

دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.