دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۰:۴۶:۰۱ ۱۳۹۳/۰۶/۲۲
سایز متن:
+ -

مدافع تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: نمی دانم اسم نتایج رقم خورده هفته های گذشته را چه باید بگذاریم.

امید نظامی پور درباره دیدار تیم فوتبال گسترش فولاد مقابل فولاد خوزستان به خبرنگار کاپ اظهار داشت: در این دیدار همه چیز به نفع ما بود و به هیچ عنوان نتیجه رقم خورده عادلانه نبود. موقعیت ها و توپ و میدان در دست گسترش فولاد بود، اما فولاد خوزستانی ها توانستند در دقیقه 94 به پنالتی برسند و آن را نیز به گل تبدیل کنند. نتایج اخیر تیم عجیب و غریب است و نمی دانم چرا در آخرین دقایق این نتایج رقم می خورد.

وی با اشاره به اینکه سومین بازی در 8 هفته از لیگ برتر را در اهواز برگزار کرده اند افزود: ما از سردترین نقطه کشور به گرم ترین نقطه رفته ایم و همین موضوع باعث می شود تاثیر بسیار زیادی در بازی بازیکنان گسترش داشته باشد. فکر می کنم این برای نخستین بار در لیگ برتر است که یک تیم در 8 هفته سه بار به اهواز سفر می کند و نمی دانم اسم این باید چه گذاشت. بدشانسی یا قرعه بد.

مدافع گسترش فولاد درباره اینکه چه مشکلاتی باعث می شود این تیم نتیجه گیری خوبی نداشته باشد عنوان کرد: بهتر است درباره مسائل فنی من صحبتی نکنم، اما این نقش بازیکنان است که نتیجه بازی را رقم می زنند و این از دست مهدی تارتار سرمربی تیم خارج است.

نظامی پور ادامه داد: در هفته گذشته نیز گل هایی را که دریافت کرده ایم تماما در تمرینات کار شده بود و کادر فنی به ما اعلام کردند که از روی این نقاط گل هایی را دریافت می کنید که باید این نقاط ضعف برطرف شود، اما با این حال روی یک غفلت و اشتباه گل هایی را دریافت کردیم تا همچنان نتایج اخیرمان ادامه داشته باشد. 

وی با حمایت از مهدی تارتار خاطرنشان کرد: تارتار طی هفته های گذشته زحمات بسیار زیادی کشیده است و فکر نمی کنم هیچ مربی به اندازه او در گسترش فولاد وقت بگذارد. نتایج اخیر نیز دیگر از عهده سرمربی تیم خارج شده و مطمئنا این بازیکنان هستند که باید نتایج تیم را رقم بزنند و با اجرایی کردن برنامه های کادر فنی سه امتیاز مسابقه را کسب کنند.

 مدافع گسترش درباره دیدار هفته آینده این تیم مقابل ذوب آهن اصفهان گفت: ذوب آهن جزو بهترین های لیگ برتر است و نباید به جایگاه فعلی اش نگاه کرد. این تیم هافبک های بسیار خوبی را در اختیار دارد، اما ما محکوم به برد هستیم و تنها پیروزی است که شرایط ما را بهتر می کند. 

 


همچنین بخوانید
۱ دیدگاه
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.