دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۲۰:۱۳:۲۸ ۱۳۹۶/۰۲/۹
سایز متن:
+ -

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت:خداراشکر بازیکنان که وارد زمین شدند دوندگی خوبی داشتند و گل دوم را زدیم.

به گزارش کاپ، صمد مرفاوی در نشست خبری پس از دیدار تیم های فوتبال نفت تهران و صبای قم اظهار داشت: قبل از هرچیز از اینکه دیروز در کنفرانس مطبوعاتی حاضر نشدم عذرخواهی می کنم به خاطر تمرین تیم بود و همچنین ترافیک.خدارا اشکر می کنم که به ما کمک کرد سه امتیاز بازی را بگیریم.

وی ادامه داد:از بازیکنان تشکر می کنم که با همه وجود خود بازی کردند و سنگ تمام گذاشتند و پرتلاش بودند. بازی را ما خوب شروع نکردیم به دلیل استرسی که بازیکنان مان داشتند. تیم نفت هم کیفیت فنی خیلی خوبی دارد. ما گل زودهنگامی خوردیم که به لحاظ روحی به تیم ما تاثیر گذاشت اما هرچقدر از زمان بازی می گذشت به بازی برگشتیم و توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم. نیمه اول هم ما موقعیت داشتیم هم نفت. نیمه دوم سعی کردیم هجومی بازی کنیم. تیم نفت شرایطش بهتر از ما بود. میانه میدان را از دست دادیم و این موضوع باعث شد روی دروازه ما فشار بیاورند و چند موقعیت برایشان ایجاد شد که آن موقعیت ها را از دست دادند. این موضوع باعث شد ما به بازی بگردیم. با تعویض هایی که انجام دادیم سعی کردیم تیم را از شرایط فشار بیرون کنیم. خداراشکر بازیکنان که وارد زمین شدند دوندگی خوبی داشتند و گل دوم را زدیم.

مرفاوی افزو:تیم نفت از ضربات ایستگاهی خود کار می کنند ما سعی  کردیم دقایق آخر بازیکنانی که می توانند از نظر فیزیکی کمک کنند به زمین بیاوریم و سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم تا انشااله در قم بتوانیم بازی اخر را با برد پشت سر بگذاریم و در لیگ بمانیم.

 


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.