دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۰:۴۸:۲۷ ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
سایز متن:
+ -

سرمربی تیم صبای قم گفت:ما در نیم فصل اول 9 امتیاز گرفته بودیم و در نیم فصل دوم 19 امتیاز تا الان جمع کردیم.

صمد مرفاوی در گفت و گو با خبرنگار کاپ در رابطه با برتری تیمش مقابل نفت تهران اظهار داشت: ما برای برد به میدان رفته بودیم و می دانستیم که کار سختی در پیش داریم. نفتی ها هم خوب بازی را شروع کردند و همین باعث شد ما روی غافلگیری یک گل بخوریم. تا چند دقیقه بعد از گل روحیه خوبی در تیم ما وجود نداشت. 

وی افزود: در ادامه بازیکنان به خودشان آمدند و 2 گلی که زدیم، توانستیم 3 امتیاز را به دست آوریم. این یک بازی مهمی برای ما بود. 

سرمربی تیم صبای قم درباره اینکه در 2 هفته اخیر تیم های نفت آبادان و ماشین سازی مقابل سیاه جامگان پنالتی های خود را هدر دادند، تصریح کرد: نظر خاصی در این باره ندارم. نگاه من به این اتفاقات مثبت است. 

مرفاوی در خصوص اینکه گفته می شود کرانچار در روز بازی صبا و سپاهان به اردوی تیم رقیب رفته و با محسن فروزان مذاکره کرده، گفت: مساله خاصی نبود و اتفاق خاصی رخ نداد. اصلا این نبود که کرانچار بخواهد با بازیکنی مذاکره کند. سرمربی سپاهان آمده بود در هتل ما قهوه صرف کند و این مساله را همکاران دیده بودند.

وی درباره امید صبا برای ماندن در لیگ برتر بیان داشت: ما خیلی امیدوار هستیم که در لیگ بمانیم. تلاش می کنیم که سربلند از بازی آخر بیرون بیاییم و استقلال خوزستان را شکست دهیم تا سربلند بیرون بیایم. کار به تیم دیگری نداریم و فقط باید کار خودمان را درست انجام دهیم.

سرمربی صبا درباره اینکه ممکن است با یک تساوی هم در لیگ بمانند، گفت: ما به مساوی فکر نمی کنیم و باید ببریم. ما بازی سختی داریم و استقلال خوزستان تیم بسیار خوبی است. باید تلاش خود را کنیم تا برنده شویم.

وی درباره بحث واگذاری صبا به بخش خصوصی اظهار داشت: من از این مسائل خبر ندارم و اصلا به این مسائل فکر نمی کنم. 

مرفاوی در رابطه با درخشش امید جهانبخش گفت: او بازیکن خوبی است و برای همین به طور فیکس بازی می کند. گل خوبی هم زد و خدا هم با او یار بود.

وی در پایان افزود: ما در نیم فصل اول 9 امتیاز گرفته بودیم و در نیم فصل دوم 19 امتیاز تا الان جمع کردیم. این موضوع نشان می دهد که ما شرایطمان خیلی تغییر کرده است. 


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.