دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۰۰:۴۵:۱۲ ۱۳۹۴/۰۹/۱۶
سایز متن:
+ -

لیگ برتر روسیه یکی از لیگ های متمول و معتبر در شرق قاره اروپا است و بازیکنان و مربیان معروف دنیا در آن حضور دارند.طی چند سال اخیر حضور بازیکنانی نظیر سردار آزمون و علیرضا حقیقی در تیم های لیگ برتری روسیه باعث شد تا اخبار این رقابت ها مورد توجه رسانه های داخلی قرار بگیرد.
به گزارش کاپ،در پایان هفته هجدهم لیگ برتر روسیه تیم ها وارد یک وقفه طولانی مدت سه ماهه می شوند.12 هفته باقی مانده از سوم مارس 2016 آغاز خواهد شد.در تصویر می توانید جدول رده بندی لیگ برتر روسیه تا پایان هفته هجدهم را ببینید.

آخرین وضعیت تیم های روستوف و روبین کازان که سه بازیکن ایرانی را در اختیار دارند مرد بررسی قرار می دهیم:


روستوف تیم شگفتی ساز لیگ برتر روسیه
در پایان هفته هجدهم لیگ برتر روسیه تیم صاحب نام زسکا مسکو با 37 امتیاز صدرنشین شد،اما این بار تعقیب کننده اصلی صدرنشین دیگر تیم های مسکویی نیستند.
یاران سردار آزمون با کسب 34 امتیاز در یک قدمی صدر جدول رده بندی لیگ برتر روسیه قرار دارند. جایگاه دومی تیم روستوف با توجه به حضور مدعیانی همچون اسپارتاک و لوکوموتیو مسکو،زنیت سن پطرزبورگ و کراسنودار اتفاق غیر منتظره این رقابت ها بود.
تیم روستوف در فصل قبل تا یک قدمی سقوط به دسته پایین تر پیش رفت، اما با روی کار آمدن قربان بردیف و گل های حساس سردار آزمون در لیگ برتر روسیه ماندنی شد.
در فصل جاری هم تیم روستوف شگفتی ساز شد و با کسب 34 امتیاز در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفت.عملکرد خیره کننده تیم روستوف سبب به راه افتادن سیل پیشنهادهای تیم های مطرح روسی به سرمربی سردار آزمون شد.
ملی پوش ایرانی تیم روستوف با حضور در 13 بازی فصل جای لیگ برتر روسیه 3 گل برای تیمش به ثمر ساند.سردار آزمون یگ گل هم در لیگ جوانان روسیه برای تیم زیر 21 سال روستوف زد.
در تصویر عملکرد کامل سردار آزمون در فصول مختلف حضورش در لیگ برتر روسیه به همراه تیم های روبین کازان و روستوف دیده می شود.


حقیقی نیمکت نشین ثابت در روبین کازان
تیم روبین کازان پس از جدایی قربان بردیف نتوانست خود را همانند گذشته قدرتمند نشان دهد.کازانی ها با به دست آوردن 20 امتیاز طی 18 هفته جایگاه نهم جدول رده بندی لیگ برتر روسیه را در اختیار دارند.
والری چاوی،سرمربی تیم روبین کازان که محبوبیت اندکی بین هواداران این تیم دارد اخیرا گفته بود که ما از منطقه خطر در جدول رده بندی دور شدیم و این موفقیت بزرگی است.
علیرضا حقیقی ،دروازه بان اول تیم ملی ایران در روبین کازان نیمکت نشین سرگی ریژنیکوف است.او فرصت حضور در هیچ کدام از بازی های رسمی تیم روبین کازان در فصل جاری را پیدا نکرد.
به احتمال فراوان علیرضا حقیقی با توجه به اتمام قرارداد 4 ساله اش با تیم روبین کازران در ماه آینده میلادی به تیم دیگری در اروپا خواهد پیوست.شاید هم تیم آینده حقیقی دوباره یک تیم روسی باشد.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.