دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۳:۵۱:۴۶ ۱۳۹۵/۱۰/۲۳
سایز متن:
+ -

 سرپرست کمیته جوانان فدراسیون فوتبال گفت: ما باید در مسیر درستی گام برداریم تا تیم های جوانان و نوجوانان با برنامه ریزی و آماده سازی مطلوب به مصاف حریفان جهانی خود بروند.

به گزارش کاپ،فریدون معینی که برای حضوردر کنفرانس فوتبال به ژاپن سفر کرده بود، گفت: هر دو سال یکبار این دوره توسط کشور ژاپن و به مدت دو روز برگزار می شود که خوشبختانه هر سال، دوره ها بهتر از گذشته با در اختیار گذاشتن مطالب آموزنده و به روز تشکیل می شود. در این دوره تمام مقالات در خصوص توسعه فوتبال جوانان بود و مطالب بسیار مهمی را آموزش دیده که در اولین فرصت در اختیار مربیان و مسئولین خواهم گذاشت. 

سرپرست کمیته جوانان  در ادامه درباره برگزاری سمینار روسای کمیته های جوانان استانهای سراسر کشور گفت: این سمینار برای توجیه مسئولین کمیته جوانان استانها است و در رابطه با برنامه آینده کمیته جوانان با مسئولین به بررسی می پردازیم. همچنین در خصوص بحث استعدادیابی و اجرای طرح آن مطالبی را مطرح تا در نهایت آینده فوتبال ایران را در رده های سنی پایه تامین کنیم.

معینی در پایان درباره حضور تیم ملی زیر 16 سال در رقابت های جام جهانی کوچک سن پترزبورگ گفت: تیم هایی که در سن پترزبورگ حضور دارند، بسیار خوب بوده و بدون شک رقابت با این تیم ها به سود تیم ملی زیر 16 سال ایران است. هدف ما از اعزام تیم ملی نوجوانان به این رقابتها به دست آوردن انسجام تیمی و کسب آمادگی برای حضور در جام جهانی 2017 هند است. بر همین اساس صرفا آماده سازی، پی بردن به نقاط ضعف و قوت تیم و همچنین برنامه ریزی برای تقویت ملی پوشان از مهمترین اهداف ما بوده و نتیجه گرایی برایمان اهمیت ندارد. ما باید در مسیر درستی گام برداریم تا تیم های جوانان و نوجوانان با برنامه ریزی و آماده سازی مطلوب به مصاف حریفان جهانی خود بروند.

 


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.