دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۲:۲۹:۳۰ ۱۳۹۴/۰۵/۴
سایز متن:
+ -

سرمربی نفت تهران گفت: از اول سال این مسیر را من و یحیی گل محمدی طی کردیم و از هفته هفتم حسین فرکی به ما اضافه شد. 

علیرضا منصوریان در گفت و گو با خبرنگار کاپ در رابطه با حضورش در مراسم برترین های لیگ اظهار دالشت: مراسم خیلی خوبی برگزار شد و همه چیز روی نظم و انضباط خودش قرار داشت. خدا را صد هزار مرتبه شکر که تیم نفت در تمام زمینه ها کاندیدا بود و لیاقت بهترین باشگاه را هم واقعا داشت که به آن رسید.

وی ادامه داد: ما در تمام موارد کاندیدا داشتیم. عنوان بهترین دروازه بان به بیرانوند رسید و با احترام به مهدی رحمتی که سال گذشته، سال خیلی خوبی را برای خودش داشت، نه برای باشگاهش، دروازه بان ما این عنوان را کسب کرد. در بین بازیکنان پدیده لیگ ارسلان مطهری را داشتیم اما 2 نکته وجود دارد که آن هم اعتقاد من است. معتقدم در کاندیدای مرد اخلاق می توانستیم علی عزتی را به عنوان یکی از کاندیداها ببینیم. با اعتقاد راسخ هم می گویم که در انتخاب بهترین هافبک واقعا به ایمان مبعلی ظلم شد.

سرمربی نفت تهران در ادامه عنوان کرد: نمی دانم معیار انتخاب بهترین هافبک چه بوده است اما هر چه که بود، ایمان مبعلی سال گذشته گل سازترین هافبک ایران بود و در سن 32 سالگی تاپ ترین بازیکن فوتبال ایران است. من روی انتخاب نشدن مبعلی حرف دارم و به نظرم باید حق را به حقدار می دادند. به نظرم حداقل جایش کنار آندو تیموریان و حدادی فر خالی بود. 

منصوریان در خصوص انتخاب نشدن خودش به عنوان بهترین مربی لیگ گفت: من اهدافم خیلی بزرگتر از این صحبتهاست. خدا را شکر می کنم که در اولین سال حضورم در لیگ برتر توانستم به عنوان کاندیدای بهترین مربی لیگ انتخاب شوم. خوشحالم که بعد از 5، 6 سال حضور در تیم ملی توانستم نتیجه موفقی را در لیگ بگیرم. استنباطم بر این است که سال خوبی را گذراندم. از اول سال هم این مسیر را من و یحیی گل محمدی طی کردیم و از هفته هفتم حسین فرکی به ما اضافه شد. 

سرمربی نفت تهران همچنین تصریح کرد: به نظرم ما سال گذشته، سال موفقی را پشت سر گذاشتیم. هم در نظام باشگاهداری و هم در سلامت کار جزو بهترین ها بودیم و توانستیم در لیگ قهرمانان آسیا جزو 8 تیم شویم. توانستیم برنامه ای را که باشگاه برای 7 سال برنامه ریزی کرده بود، را در 2 سال اجرایی کنیم و به آن برسیم. 

وی در پایان گفت: بزرگترین افتخارم در مراسم شب گذشته انتخاب تیم نفت به عنوان بهترین باشگاه بود. همین که چند کاندیدا در بخش های مختلف بهترین ها داشتیم، نشان می دهد که موفق بوده ایم. 


همچنین بخوانید
۲ دیدگاه
  • هوادار پاسخ

    این مراسم نبود بیشتر شوو بود ! بیشتر به کمدی میخورد از برگزاری بی نظم مراسم تا لووس بازی های انصاریان تا انتخاب برترینها (البته انتخاب شده ها) !!! چطور ادینهویی که بیشترین گلو زده نمیشه حتی سجاد شهباززاده که بعد از اون بود بعد طارمی میشه که 7 تا زده ؟!! یا ایمان مبعلی تو کاندیدها نبود !!! انتخاب بهترین مربی هم باید منصوریان میشد نه فرکی که بخاطر تساوی تراکتور و نفت تیمش قهرمان شد!!!

    Masoud پاسخ

    من منصوریان رو دوست دارم ولی هنوز اطمینان ندارم تو مربیگریش!!! بخدا امسال میتونست بباد استقلال اما ترسید!!! پرویز مظلومی بهترین انتخاب بود حالا شاهد خواهیم بود که نتیجه خوبی میگیره با استقلال، درود بر منصورخان و پرویز سوبله چوبله

دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.